Lalka do seksu - męskie seks-lalki fot. Fotolia

Lalka do seksu - męskie seks-lalki

"Nie czuję żadnej różnicy między seksem z męską lalką a żywym mężczyzną".
/ 20.01.2017 17:03
Lalka do seksu - męskie seks-lalki fot. Fotolia

Prymitywne lalki do seksu wypełnione powietrzem z otworami w okolicach intymnych to już przeżytek! Sinthetics – niewielka manufaktura w Los Angeles w Kalifornii – sprzedaje zabawki łudząco przypominające prawdziwych ludzi. Firma rozpoczęła swą działalność od produkowania silikonowych kobiet, wyposażonych w miękkie, wypełnione żelem piersi i pośladki. Pod wpływem zainteresowania pań jej współwłaściciele postanowili wprowadzić do sprzedaży modele męskie. Panowie, dzięki warstwie medycznego silikonu, mają jedwabistą skórę, owłosione klatki piersiowe, włosy łonowe, pieprzyki, piegi, blizny, a nawet tatuaże. To jednak nie koniec męskich atrybutów. "Manikiny", jak określają je ich twórcy, są właścicielami realistycznych penisów, które w zależności od wybranej funkcji mogą być w stanie erekcji lub spoczynku.

Z jakich powodów panie decydują się na zakup lalek do seksu? Czy zbliżenie z imitacją mężczyzny może dostarczać przyjemności?

Facet na zamówienie

Siedziba Sinthetics przypomina krainę zamieszkiwaną przez zaprogramowane roboty, w niczym nieróżniące się od ludzi. Odlewy silikonowych partnerów seksualnych wiszą na hakach wmontowanych w sufit, na podłodze w sarkofagach leżą manekiny, które lada dzień zostaną odebrane przez swoje właścicielki.

25 najdziwniejszych fetyszy seksualnych

Sprawienie sobie silikonowego kochanka to nie lada wydatek. Cena najtańszego modelu wynosi 6400 dolarów, zaś najdroższego 180 000. Panie, które zdecydowały się na jego zakup, muszą uzbroić się w cierpliwość. Lalki od A do Z są tworzone ręcznie, dlatego czas oczekiwania na niektóre z nich może wynieść nawet rok. W dużej mierze uzależniony jest od wymagań klientki.

Panie ustalają każdy szczegół wyglądu manekina z projektantem. Decydują o karnacji, kolorze oczu, rysach twarzy, rozmiarze i wyglądzie penisa, a nawet drobnych niedoskonałościach, takich jak znamiona, pieprzyki, zmarszczki czy blizny. Te, które mają słabość do bujnego owłosienia łonowego czy tatuaży, mogą poprosić o ich wykonanie.

Kobiety gustujące w bardzo wysokich (ewentualnie niskich) mężczyznach mogą być niestety odrobinę rozczarowane, bowiem wszystkie modele mierzą tyle samo. Wprowadzenie zmian w tym parametrze wymagałoby wzmocnienia metalowej konstrukcji, co skutkowałoby zbyt dużą wagą lalek.

Kto jest zainteresowany ofertą współwłaścicieli Sinthetics? "Najwięcej zamówień przychodzi z republikańskich, bardzo konserwatywnych stanów – Teksasu, Minnesoty, Michigan" – śmieje się współwłaścicielka firmy. "Nasi klienci to nie są jakieś dziwolągi, fani perwersji, dziwaki" – dodaje.

Kontrowersyjne lalki dla dzieci

Czy seks z męską lalką może być satysfakcjonujący?

Kobiety, które zdecydowały się na zakup męskiej lalki, wolą pozostać anonimowe. Osobą, która publicznie opowiedziała o swoich doświadczeniach z silikonowym facetem, jest gwiazda porno Jessica Ryan. Co skłoniło ją do zainwestowania w manekina? Aktorka jest w związku na odległość, dlatego nie zawsze ma możliwość zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych. Uprawianie miłości z lalką zastępuje jej zbliżenie z partnerem. Szukanie osoby, z którą mogłaby pójść do łóżka, jest kłopotliwe, i co najgorsze – niesie za sobą ryzyko zakochania. Łóżkowe igraszki z wierną kopią mężczyzny są w pełni bezpiecznie i przyjemniejsze niż randka na Tinderze.

Dziennikarka Karley Sciortino postanowiła przetestować umiejętności seksualne kochanka z silikonu. Jej wrażenia były bardzo pozytywne. "Gabriel wygląda jak żywy człowiek, który po prostu nie wchodzi w interakcje. W ogóle nie czułam różnicy, oprócz tej, że to ja miałam pełną kontrolę, a on był zupełnie pasywny" – skomentowała dziennikarka.

Czy lalki do seksu zastąpią ludzi? Według dr Trudy Barber z Uniwersytetu z Portsmouth, autorki pracy pt. „Komputerowa fetyszyzacja i seksualna futurologii”, za 25 lat używanie manekinów będzie zupełnie normalne. Czym to grozi? Brakiem chęci do budowania prawdziwych relacji partnerskich.

Gumowe seks-lalki dla pedofilów