Kung Fu Języka

W sztuce miłości pierwszym ważnym narzędziem strategicznym jest język. Naucz się posługiwać doskonale tą erotyczną bronią.
/ 13.05.2008 12:30
kung1.jpgKsiążka „Miłosny potencjał mężczyzny”, której fragment dzisiaj chcemy przytoczyć, to wykład nauczyciela taoizmu Mantaka Chia i jego wspólnika, Michaela Winna. Ujawniają oni zachodnim czytelnikom sekrety ezoterycznej seksuologii, medycyny oraz ogólnie pojętej filozofii Wschodu. Podczas gdy w tradycjach Zachodu popęd seksualny sprowadzany był do swojej prokreacyjnej natury i wiązany ze zwierzęcymi atawizmami, wschodni mistycy, mędrcy i lekarze przez pięć tysięcy lat z zacięciem zgłębiali niezliczone powiązania seksualności człowieka z czułością, troską i samoświadomością. Tao przestrzega przed seksem bez miłości, przynosi on bowiem tylko wyczerpanie i smutek, uprawiany zaś z prawdziwym uczuciem, łączy nas z całym Wszechświatem. Fragment ten jest przeznaczony raczej dla mężczyzn, ale przecież ktoś musi im go polecić:-)

Jezyk posiada cudowną moc pobudzania zmysłowego i sam jeden potrafi prowadzić prawdziwie błyskotliwe batalie miłosne. Użycie tej broni można doprowadzić do mistrzostwa poprzez praktykowanie Kung Fu Języka.
Język łączy w sobie więcej cennych w sypialni zalet niż jakikolwiek inny organ. Jest ciepły i wilgotny. Jego powierzchnia przypominająca szorstkością pilnik łamie wszelki opór. Poza tymi prowadzącymi do pobudzenia erotycznego doskonałymi atrybutami potrafi zmieniać wielkość i kształt. Porusza się z wielką szybkością i siłą, na nieskończenie wiele sposobów.
„Iluzja Kartezjusza” dowodzi niesamowitej wprost wrażliwości języka. Filozof ten zaobserwował, że dla języka otwór rozmiarów łebka od szpilki wydaje się równie duży jak główka zapałki – to unikalna zdolność tego organu do wyolbrzymiania wrażeń dotykowych. Co ważniejsze, język stanowi główny sposób przekazywania qi twojej partnerce w fazie poprzedzającej stosunek. Dzieje się tak, ponieważ język stanowi główny przełącznik przepływu qi w twojej Orbicie Mikrokosmosu. Kiedy całujesz głęboko lub liżesz, twoja energia przepływa do partnerki, jej energia zaś do ciebie. Wygimnastykowany język działa niby magiczna różdżka, wzbudzając rozkosz gdziekolwiek dotknie, wywołując iskrę łączącą dwie siły życiowe.

Podstawowe ćwiczenia Kung Fu Języka są następujące:
Wężowy Język:
Przewlecz przez pomarańczę sznurek i zabezpiecz jeden koniec 2,5-centymetrowym kawałkiem wykałaczki. Zawieś pomarańczę na wysokości ust. Następnie uderz pomarańczę językiem dokładnie w taki sposób, jak robi to żmija. Wystrzel język prosto z ust, bardzo silnie i zaostrzając jego koniec. Skieruj go dokładnie prosto przed siebie, a wraz z nabieraniem wprawy zwiększaj szybkość. Technika „węża” może być wykorzystana przy pobudzaniu piersi, narządów płciowych i uszu. Uszy są szczególnie wrażliwe, ponieważ każde z nich posiada dziesiątki receptorów, które pod wpływem uaktywnienia przepływem qi przez język łączą się z całym ciałem.

Haczykowaty Język:
Używając znów wiszącej pomarańczy, wysuń język najdalej jak potrafisz w dół, ku podbródkowi. Wysuń koniuszek do przodu i spróbuj „zahaczyć” pomarańczę, liżąc ją do góry. Działanie to jest szczególnie wskazane przy pobudzaniu narządów płciowych; jeśli dotkniesz w ten sposób punktu G swojej partnerki, może to spowodować, że uwolni ona swój „księżycowy eliksir”, żeński płyn ejakulacyjny, który zdaniem taoistów zawiera nadzwyczaj silną esencję yin.

Klepiący Język:
Używając wiszącej pomarańczy wysuń język dość daleko na zewnątrz, kierując go maksymalnie w lewo. Potem szybko machnij nim w prawo, uderzając mocno w pomarańczę sztywnym bokiem języka. Obracaj pomarańczę, uderzając ją coraz mocniej i szybciej. Naucz tej techniki swoją partnerkę, może ona stosować ją w celu pobudzenia twojego Nefrytowego Trzonu (starożytny termin chiński na oznaczenie członka). Ćwiczenia te pozwolą znacznie zwiększyć twoją oralną sprawność i zwinność, jak również rozkosz twej partnerki.
Po pewnym okresie praktyki powinieneś być w stanie podbijać pomarańczę. Chwyć ją końcem, bokiem i powierzchnią języka, utrzymuj w równowadze szybkimi ruchami. Przez pierwszy miesiąc używaj pomarańczy; w drugim weź grejpfrut.
Myj owoce przed i po każdym ćwiczeniu. Trzymaj je w lodówce w plastykowej torbie. W ten sposób owoce mogą być używane przez kilka tygodni praktyki, ty zaś unikniesz infekcji. Niezwykle ważne jest, abyś zachowywał jamę ustną w czystości i dbał, aby wolna była od nieprzyjemnego zapachu. Sam Casanova zwracał uwagę na fatalne skutki nieprzyjemnego oddechu. Kung Fu Języka powoduje wytwarzanie świeżej, czystej śliny, którą powinieneś połykać jednym haustem do pępka.
Taoiści uważają ślinę za bardzo silny i skuteczny eliksir, który może być stosowany do wzmocnienia i ześrodkowania energii qi. Jeśli masz ciągłe problemy z pokrywającym język nalotem, jedz mniej mięsa, a więcej warzyw i używaj do codziennej higieny języka specjalnej skrobaczki.

Wyższa szkoła ćwiczeń języka polega na stosowaniu plastykowej linijki, którą naprzemiennie podnosisz i naciskasz podstawą języka. Ćwiczenia te wzmacniają mięśnie języka i stanowią uzupełnienie praktyk „wystrzeliwania” języka. Zamiast linijki możesz używać jakiegokolwiek giętkiego materiału – drewna, metalu lub bambusa. Używaj tylko gładkich przedmiotów, ponieważ wszelkie rany języka goją się powoli – jego środowisko roi się wręcz od bakterii. Jeśli zdarzyłoby ci się w jakiś sposób skaleczyć w język, pomocne może być płukanie jamy ustnej trzy razy dziennie przegotowaną wodą z solą.
Kiedy już zakończyłeś tajemną edukację języka, jesteś gotów na spotkanie ze swą szczęśliwą wybranką. Odkryj jej najczulsze punkty i hojnie obdarz je swoimi umiejętnościami. Często możesz znaleźć te miejsca, obserwując, gdzie kobieta kieruje swoją rękę lub wzrok.
Kiedy znajdziesz już miejsca, w których pragnie ona twoich pieszczot, wypróbuj pełen zestaw swoich technik. To, co sprawia największą przyjemność w jednym miejscu, może być w innym niezbyt pożądane. Obserwuj jej reakcje; odczytasz z nich bezbłędnie, kiedy trafiasz w samo sedno.

Mantak Chia, Michael Winn „Miłosny potencjał mężczyzny”, przeł. Jan Stefan i Roman Zawadzki, Agencja Wydawnicza Santorski & Co, Warszawa 2006