POLECAMY

Jak powiększyć penisa?

Jak powiększyć penisa? Rozmiar nie ma znaczenia, ale wydaje się, że nikt w to nie wierzy. Wedle statystyk 78% panów chciałoby mieć większą męskość.

Rozmiar nie ma znaczenia - powtarzam, ale wydaje się, że nikt mi nie wierzy. Wedle statystyk 78% panów chciałoby mieć większą męskość.

Sprawdź też: Co twój penis mówi o twoim zdrowiu?

Jak powiększyć penisa?

fot. Fotolia

Z jednej strony można to zrozumieć - w końcu pewnie ¾ kobiet na świecie ma problem z wielkością swoich piersi, więc czemu mężczyźni mieliby spoczywać z radością na laurach? Fakty o seksie mogą zaskoczyć. Czy wielki penis jest faktycznie spełnieniem damskich fantazji? Tu, jako kobieta, bym bardzo powątpiewała i zawsze wyżej stawiała w łóżku fantazję, manualne zdolności, czułość i pasję, ale miliony stron na Google nie mogą się mylić.

Zobacz: Średnia długość penisa w Europie

Przemysł powiększania męskich narządów osiąga bowiem rozmiary faktycznie imponujące. Tabletki, zioła, plastry, ćwiczenia, urządzenia, operacje, fora pełne zestresowanych zdjęciem szortów panów. Na wielu stronach internetowych można znaleźć relacje wspaniałych sukcesów, a zdjęcia przed i po szokują: normalny siusiak, któremu nic z pewnością nie brakuje w długości czy obwodzie, po terapii przypomina dwukilową kiełbasę śląską. Ja bym się bała, ale może warto?

Jak powiększyć penisa - propozycje specjalistów:

Tabletki na powiększenie penisa - jest ich na rynku od groma i trochę, niektóre obiecują cuda łącznie z porostem włosów na głowie, inne mają nawet medyczne atestacje. Nie muszę dodawać, którym lepiej wierzyć, jeśli już. W Stanach olbrzymią popularnością cieszy się np. VigRx Plus, który ponoć daje wspaniałe efekty: 2-3 dodatkowych cali w przyrodzeniu, pewne erekcje oraz wzmożone libido i produkcję nasienia. Tabletki działają wolno, dlatego pierwszych rezultatów należy się spodziewać dopiero po 3 tygodniach brania - reklama głosi, że tym żyją gwiazdorzy porno. W Polsce dostać można m.in. Penilarge, preparat oparty na ziołach przyczyniających się do wzrostu penisa i gotowości do seksu poprzez poprawę ukrwienia. Ponoć objętość może zwiększyć się trzykrotnie…

Ćwiczenia na powiększenie penisa - przypominające kulturystyczne dźwiganie ciężarów. Na penisie („ubranym” w rozciągacz) zawiesza się odpowiednie odważniki oscylujące od 900 g do 1800 g. Istnieją też plany treningowe obejmujące gorące kompresy, ciepłe prysznice, ręczne rozciąganie przy użyciu olejku, poruszanie penisem w stanie erekcji, ćwiczenie mięśnia poprzez wstrzymywanie wytrysku, a nawet długotrwały ucisk.

Pompka wodna na powiększenie penisa - z angielskiego „bathmate” to już urządzenie prawie hydrauliczne, które obiecuje wzrost od 2,5 do 7,5 cm, zwiększoną wytrzymałość, lepsze orgazmy a nawet prostowanie zakrzywień. Osobiście robi mi się trochę ciężko na duszy, ale zgłębiam tajemnicę dalej. Pompujesz 15-20 minut dziennie, pod prysznicem lub w wannie, a nawet w zlewie, jak zapewnia producent. Po kilku tygodniach członek osiąga wielkość przez duże „W”, zaś regularne stosowanie ma utrzymać rezultaty na długie lata. Nie ma jak stare porzekadła: rób pompki każdego ranka…

Ekspander penisa - to kolejny sprzęt, który działa na zasadzie rozciągania członka wzdłuż i wszerz. Wygląda to jak ortopedyczne usztywnienie na kończynę z metalowymi prętami i silikonowym paskiem. Aplikacja małych dawek nacisku na penisa ma zmuszać komórki do intensywnej regeneracji, a wykonywać ją można nawet podczas spaceru czy w kinie! Kilka godzin w ciągu dnia z tą pomysłową protezą i członek jest trwale większy. Tylko kobiety czują się coraz bardziej nieswojo w parkach i salach kinowych.

Ortopedyczny pas rozciągający z rozciągającymi kondomami w komplecie - próżnia wytworzona wewnątrz pod wpływem napięcia bezboleśnie rozciąga go. Zasada podobna jest do wydłużania uszu czy warg u plemion murzyńskich - nacisk powoduje namnażanie się komórek. Pas Phallosan ma nawet atest urologiczny.

Zabieg operacyjny, czyli falloplastyka zwykle wiąże się z pobraniem skóry z przedramienia, zrolowaniem jej i ukształtowaniem w tkankę penisa, którą potem przeszczepia się na członka wraz ze sztuczną cewką moczową i protezami umożliwiającymi erekcje. Efektywność tego typu zabiegów wynosi 50% i zaleca się je wyłącznie w przypadku mikropenisów. Inne techniki obejmują przeszczepianie tłuszczu lub mięśni, ale za każdy razem ryzyko jest dość duże, bowiem może dojść do całkowitego uszkodzenia funkcji erekcyjnej.

Zanim klikniesz i kupisz posłuchaj kobiety!

Zanim klikniesz i kupisz, drogi mężczyzno, posłuchaj jednak kobiety. Niekoniecznie tej, ale na przykład swojej. Faktycznie jest coś takiego jak mikropenis, który u niedojrzałych do współżycia nastolatek może wywoływać taki sam śmiech jak „z przodu plecy”, albo piersi jak balony. To zaburzenie hormonalne i nadaje się do leczenia, ale oznacza nie więcej jak 7 cm w stanie erekcji i występuje u jednego pana na 200!

Jeśli więc masz normalnego z punktu widzenia fizjologii penisa (ok. 12 cm), twoja partnerka cię kocha i ma z tobą dużo radości, to zainwestuj raczej w hantle i popracuj nad klatą. Jak partnerka ma problem, to ją po prostu zmień, niekoniecznie na większe piersi.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (110)
/4 miesiące temu
Porównano skuteczność operacji, kwasu hialuronowego, tabletek, urządzeń na powiększanie członka, wyniki opublikowano na stronie bezkompleksu24.pl
/4 miesiące temu
Mój mąż stosował już kilka sposobów. Niema co ukrywać... tabletki słabo wypadły :( Najlepiej sprawdziły się ćwiczenia w połączeniu z żelem Erogen X
/6 miesięcy temu
moja żona jest dużą kobietą.a mój rozmiar penisa średni europejski .od kiedy pamiętam zawsze miała niedosyt przy penetracji członkiem.ale to się zmieniło gdy skończyłem brać maxorman .z 13 cm na koniec 16,5 cm.żona stwierdziła nie jest to murzyn ale wreszcie mnie czuje.
POKAŻ KOMENTARZE (107)