Instrukcja całowania

Ludzie zwłaszcza młodzi szukają cudownego sposobu, instrukcji na udane i przyjemne całowanie. Niestety nie ma przepisu na idealny pocałunek.
/ 02.01.2016 22:48

O ile możemy spróbować znaleźć przepis na udaną randkę, gdzie porady będą dotyczyć stroju, miejsca randki, zalecanych fraz czy polecanych tematów rozmów, to na udany pocałunek przepisu nie znajdziemy. Jest to sprawa indywidualna dla każdej ludzkiej istoty na tej ziemi. Zależna głownie od naszego instynktu i zaangażowania w wykonywaną czynność usta- usta… dodajmy, że każdy całuje inaczej.

A jeśli wziąć pod uwagę podział na płeć i wiek to robi się nie mały galimatias. Są jednak tacy, którzy delikatnie mówiąc podpowiadają i podsuwają pewne wskazówki.

Oto one:

Jak motylek – delikatnie, muskasz usta partnera swoimi ustami, ale i rzęsami
Jak gryzoń – w tej metodzie w użycie należy włączyć zęby, od tego jak mocno będą przygryzać czy też gryźć zależą wzajemne upodobania partnerów.
Jak eksplorator – nie należy łączyć z eksplozją… chodzi raczej o zabawę w poszukiwania i zaglądanie (językiem) w jamę ustną partnera
Jak skubaniec – podskubujemy wargami naprzemiennie usta partnera
Jak przyssawka – tutaj nie trzeba chyba wiele tłumaczyć, zwyczajnie przylegamy całą powierzchnią naszych ust do ust partnera
Cmokanie - cmoknij mnie, prześlij buziaczka… niezobowiązujące, aczkolwiek pełne wyrazów sympatii. Cmokamy na imieninach babcię. Cmokamy podczas składania sobie świątecznych życzeń w pracy koleżanki, kolegów, nawet szefa…, a jeśli wejdziemy z kimś w spór możemy usłyszeć „cmoknij mnie…”
 

mwmedia
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (121)
/04.10.2010 14:32
mam 17 lat i niegdy sie nie calowalam czy to wstyd ?
/14.03.2016 04:22
Ja też i nie wstydzę się jakoś.. Wolę tak niż jak większość 11,12,13,14 latków tutaj całujących się z językami.. A potem będa mówić że urodziły dzieci w wieku 15 lat albo mniej pff niech zaczną się szanować.. O ile wgl wiedzą co tzn
/18.06.2016 22:49
Każdy się tego wstydzi, ale kiedy będziesz już miała swojego chłopaka i cofniesz się w przeszłość to zobaczysz, że tak na prawdę nie było czego i teraz byłoby ci to obojętne :)
POKAŻ KOMENTARZE (118)