Gry w łóżku

Seks w związku nie musi stać się nudny ani przewidywalny! Oto kilka gierek, które ożywią nawet najstarszych sypialnianych rutyniarzy.

Seks w związku nie musi stać się nudny ani przewidywalny! Oto kilka gierek, które ożywią nawet najstarszych sypialnianych rutyniarzy. 

Gry w łóżku

Fot. Fotolia

Sama zmiana pozycji i lokalizacji współżycia zwykle nie wystarczy do utrzymania odpowiedniej, gorącej temperatury w związku. Nasze umysły potrzebują więcej stymulacji aby obudzić pożądanie - nie tylko wizualnej, ale przede wszystkim emocjonalnej. W tej roli idealnie sprawdzają się gierki, które dosłownie zamieniają seks w zabawę...

Gra "Pierwszy raz"

Mało co pobija uczucie żądzy jakie mamy pierwszy raz zdejmując ubrania z obiektu naszego seksualnego głodu. Nowość, inność, nieznajomość, ekscytacja – tego wszystkiego w dojrzałym związku szybko zaczyna brakować. Dlatego spróbujcie spotkać się jeszcze raz... po raz pierwszy! Umówcie się w barze czy kawiarni i spróbujcie potraktować się jak nieznajomych. Możecie zmienić imiona, zawody, styl ubierania czy gusta na potrzeby wieczora. Flirtujcie, konwersujcie, spróbujcie zaciągnąć się do łóżka...

Gra "Zamiana ról"

W łóżku równouprawnienie nie jest wcale najseksowniejsze, bo dobrze gdy jeden z partnerów przejmuje inicjatywę. Jeśli trudno wam naturalnie wykrzesać z siebie dominujące pociągi zabawcie się w zmianę ról. Nastawcie alarm co 2-3 minuty i przy każdym sygnale przejmujcie od siebie rolę dominującego i uległego. Spróbujcie wyjść z swojej strefy komfortu, poeksperymentować trochę z własną naturą niewolnika lub pana i władcy. Wszystkie chwyty dozwolone, tak długo jak nikt nie cierpi – dla pewności wyznacznie sobie hasło bezpieczeństwa, które natychmiast przerwie zabawę.

Gra "Rozbierany poker"

Jeśli coś ma cenę, bardziej to cenimy – ta prosta prawda tłumaczy dlatego wygranie striptizu znacznie bardziej nas podnieca niż codzienne rozbieranie w sypialni. Emocje z gry, rywalizacja, stopniowe odkrywanie ciał – wszystko to dodaje dreszczyku. Dla urozmaicenia możecie grać w karty także o specjalne żetony – na karteczkach napiszcie seksualne usługi, które jesteście sobie w stanie wyświadczyć, np. seks oralny, masaż, pokaz masturbacji, pieszczoty z opaską na oczach, itp.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
ja to lubie