Dziewczynka z zabawkami

Dziewczynka z zabawkami

Nie musisz zmieniać mężczyzny, żeby Twój seks stał się znowu ekscytujący. Wystarczy sięgnąć po erotyczne gadżety.
/ 21.04.2008 13:32
Dziewczynka z zabawkami
Wasz związek zawitał już do wymarzonego portu. Co z tego, skoro seks utknął na mieliźnie i między Wami zapanowała wiktoriańska nuda. Nie musisz zmieniać mężczyzny, żeby znów być w siódmym niebie. Wystarczy sięgnąć po erotyczne gadżety.

Lek na nudę w sypialni
Długotrwałe związki dają poczucie bezpieczeństwa. Ale z upływem lat łatwo wpaść w pułapkę emocjonalnej rutyny. Już dawno nie czułaś dreszczy i nie podejmowałaś ryzyka, szukając nowych doznań erotycznych. Nie chcesz, żeby on w łóżku traktował Cię z szacunkiem godnym Królowej Matki, ale wstydzisz się powiedzieć o swoich skrytych fantazjach? Odkryj świat erotycznych gadżetów. Są lekiem na nudę. Samonośne pończochy, bielizna, która nic nie ukrywa, pomogą Wam odkryć zupełnie nowe strefy życia erotycznego. A przecież to właśnie udane życie seksualne buduje wzajemne zaufanie i czułość.

Sex-shop masz w głowie
Nie wierzysz, że jesteś w stanie odmienić swoje intymne życie. Masz wrażenie, że cała ta cudowna erotyka z filmów jest niedostępna Twoim zmysłom, bo znajduje się za zamkniętymi drzwiami. Nie musisz jechać w odległe miejsca, by w ciemnych okularach i chustce na głowie skorzystać z asortymentu tamtejszego sex-shopu. Skorzystaj ze sklepiku internetowego. Poza tym najlepszy taki sklep jest w Twojej głowie. Jak dobrze mają te z nas, których wyobraźnia jest bujna i nie przywiązana do myśli, że ogrodowy wąż służy jedynie do pielęgnacji roślin.


Niewinne-winne
Gadżetem erotycznym może być wszystko. Nie trzeba od razu kupować kolekcji pejczy i skórzanych masek. Czasami wystarczą niewinne kajdanki i smycz psa, by rozpocząć "zakazane" zabawy. Wyobraźnię ożywić może śmiały obrazek, który narysujesz na kawiarnianej serwetce podczas niewinnej randki. Każda rzecz, która wyzwala pożądanie seksualne, jest erotycznym gadżetem. Pierwsza przełam uczucie wstydu czy zażenowania, które na początku możecie odczuwać. Zarówno w życiu, jak i w seksie lepiej być stroną aktywną.

Dla zdrowia i na dobry sen
Wykorzystaj potęgę erotycznego gadżetu. Zamiast wciągać brzuch i gasić światło, ubierz się w czerwone kabaretki i skórzany gorset. Faceci to lubią! Zabaweczka z sex-shopu odwraca uwagę od zbyt małego biustu, grubych ud i braku talii. Zmieniając gadżet, zmieniasz grę erotyczną. Możesz być okrutną policjantką, niewinną pensjonarką lub gotowym na wszystko kociakiem. W skórzanym gorsecie zachowujesz się inaczej niż w bawełnianej koszulce w misiaczki, w której grzecznie układasz się do snu. W zabawach z seksgadżetami nie ma niczego niewłaściwego. Nawet jeżeli jesteś mężatką, matką trojga dzieci i poważnym pracownikiem banku. Erotyczne gadżety nie tylko urozmaicają doznania cielesne, mogą też pomóc w odzyskaniu sprawności seksualnej. Pamiętaj, że gadżety odnoszą się do sfery seksu, a nie miłości. Gadżety erotyczne wprowadzają w świat erotycznych bajek. Dobre na dobranoc: odprężają albo przeciwnie, budzą dreszczyk emocji.
Jeżeli chcesz erotycznie zakwitnąć, rozejrzyj się wokół. Wiele lęków i frustracji związanych z seksem ma swoje źródła w przemilczaniu seksualnych upodobań. Naucz się mówić "tak" swoim pragnieniom, nowym doznaniom i niemoralnym gadżetom. A jeżeli jesteś wyjątkowo konserwatywna, zaryzykuj, mówiąc sobie: Zrobię to tylko jeden raz. To wystarczy na początek.

Reguły erotycznej gry
1.
Gadżet powinien urozmaicać życie erotyczne, ale nie dominować nad nim. Nie dopuść, by stał się nieodzownym elementem gry miłosnej.
2. Zawsze masz prawo odmówić. Żadne z partnerów nie powinno być przymuszane, nakłaniane szantażem czy siłą do uprawiania seksu z gadżetem. Oboje musicie czuć się dobrze.
3. Ustal czytelny znak, którym dasz do zrozumienia, że chcesz się wycofać z gry. Będziesz czuła się bezpieczniej.
4. Korzystaj z profesjonalnie wykonanych gadżetów, które oferują sex-shopy czy firmy sprzedaży wysyłkowej.


Tym się możecie bawić
Erotyczna bielizna
-
mężczyźni są wzrokowcami, działa na nich czarna koronka, czerwień satyny, skórzane majtki lub body powycinane tu i ówdzie, stanik z otworami na brodawki. Niestety to, co jest sexy, nie zawsze jest wygodne.

Lustra - na ścianie, a najlepiej na suficie. Doskonale zastępują filmy erotyczne. Wy jesteście jedynymi aktorami i widzami.

Nowa fryzura - oczywiście intymna! Zaskocz go i zafunduj sobie strzyżenie w kształcie serca. Zostań intymną blondynką, rudzielcem albo niegrzeczną punk-dziewczyną. Do depilacji powinnaś używać tylko specjalnych produktów, nigdy golarki swojego mężczyzny, nawet jeżeli jej buczenie przypomina odgłos wibratora.

Seksfotki - polaroidem albo aparatem cyfrowym zrobisz podniecające zdjęcia, bliższe Twoim oczekiwaniom niż te zakupione w dworcowym kiosku.

Zestaw "Domina" - pejcze, skórzane maski, kajdanki. Dla kobiet lubiących dominować w łóżku i mężczyzn, którzy lubią być wykorzystywani. Jeśli masz wątpliwości, zawsze możesz wybrać kajdanki obszyte różowym futerkiem.

Druga skóra penisa - specjalne nasadki wydłużające członek. Pofalowana powierzchnia i wypustki mają zapewnić partnerce więcej doznań erotycznych.

Zabawne prezerwatywy - niektóre świecą w ciemności, nagrzewają się, mają wypustki, które zwiększają siłę rażenia. Uwaga! Takie prezerwatywy nie zawsze są skutecznym środkiem antykoncepcyjnym.

Pierścień erekcyjny - coś dla niego. Zestaw opasek, których zadaniem jest utrzymanie erekcji. Pomocny w zaburzeniach wzwodu.