Do łóżka weź Anglika

Wytrwa najdłużej w łóżku, podczas gdy ognisty Hiszpan będzie już pochrapywał.
/ 05.11.2009 07:48
Wytrwa najdłużej w łóżku, podczas gdy ognisty Hiszpan będzie już pochrapywał.

Holenderscy naukowcy przeprowadzili eksperyment polegający na mierzeniu seksualnych osiągów mężczyzn z pięciu nacji, aby zobaczyć, czy są jakieś narodowe różnice w łóżkowej wytrzymałości. Okazało się, że średni Brytyjczyk „działa” przez dziesięć minut!

Do łóżka weź Anglika

Na drugim miejscu uplasowali się Amerykanie (8 minut), na trzecim Holendrzy (6,5), dalej Hiszpanie (4,9) i Turcy (4,4). Najszybszym finiszującym z 500 badanych był sześciosekundowiec, zaś rekordzistą maratońskim kochanek dochodzący przez 52 minuty. Wniosek nasuwa się taki, że klimaty południowe wytrzymałości nie służą.

Z innych obserwacji, okazało się, że prezerwatywy nie wpływały w żaden sposób na mierzone osiągi, w przeciwieństwie… do alkoholu, który przedłużał męską ochotność.

Pozostaje tylko pytanie, czy dłużej znaczy lepiej? Czy każda kobieta faktycznie marzy o mężczyźnie, co może przez kwadrans albo dwa? Co złego jest w szybkich numerkach? Powiedziałabym, po raz kolejny, że nie ilość, nie długość, nie twardość nawet, a jakość… Tylko jak to zmierzyć?

Agata Chabierska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/25.06.2013 12:38
Polscy faceci w swoich skarpetach i klapkach KUBOTA to sposób bycia -MAKE YOUR YOUR STYLE
/10.09.2010 23:16
A ja ostatnio miałam przyjemność być z Hiszpanem i jest co wspominać .... noc była zdecydowanie za krótka !
/13.04.2010 17:59
Polacy są najlepsi:)
POKAŻ KOMENTARZE (6)