Czy długość penisa ma rzeczywiście znaczenie...?

Orgazm kobiety nie zależy od długości penisa. To kompletna bzdura, że bardzo długi członek sprawia kobiecie większą rozkosz niż penis mniejszy.
/ 05.04.2008 11:41

Czy długość penisa ma wpływ na odczuwanie orgazmu przez kobietę?

Orgazm kobiety nie zależy od długości penisa. To kompletna bzdura, że bardzo długi członek sprawia kobiecie większą rozkosz niż penis mniejszy.

Ku zdziwieniu wielu - jest wręcz odwrotnie, gdyż bardzo długi członek może wnikać głęboko do pochwy i wskutek ruchów frykcyjnych naciągnąć wiązadło umocowujące macicę od tyłu do kości krzyżowej. To zaś sprawia kobiecie więcej bólu niż rozkoszy. Wrażliwość w okolicy szyjki macicy i wierzchołka pochwy jest bardzo niewielka. Kobieta będzie odczuwać w podbrzuszu ruchy skierowane w górę, lecz odczuwanie seksualne jest w tym miejscu bardzo słabe.

O tym, że rozmiar penisa nie jest istotna pisaliśmy też tutaj - Wielkość penisa nie jest ważna.

A dla wszystkich, którzy chcieliby mimo wszystko dowiedzieć się w jaki sposób powiększyć penisa zapraszamy do lektury - Jak powiększyć penisa?

Bianca-Beata Kotoro
www.beata-vita.waw.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (402)
/08.03.2017 08:34
Dla mnie ma znaczenie rozmiar penisa. Tak jego grubość jak i długość. Miałam dwóch partnerów z penisami przeciętnymi. Nie powiem że nie było przyjemnie. Odczuwałam przyjemność z stosunku i wtedy uważałam że jest dobrze. Obecnie jestem z partnerem dość dobrze wyposażonym. To co odczuwam obecnie nie da się nawet opisać. Dostaję takich orgazmów że wylatuję w kosmos. Zanim to nastąpi także czuję go w sobie, po prostu wypełnia mnie... każdą wolną przestrzeń we mnie. Czuję niesamowitą przyjemność z jego ruchów, a największą gdy go dosiadam... czuję go w żołądku, wbijam się z dziką przyjemnością. Dla mnie ma jednak znaczenie.
/19.07.2016 23:42
Polecam stronę - WiecejMeskosci.pl Znajdziecie tam wszystko odnośnie powiększania penisa :)
/18.05.2016 09:36
Co tam dlugosc ja mam malego siurka 11cm i 9 x po 500+ pochwalcie sie swoim siurkiem co potrafi.
POKAŻ KOMENTARZE (399)