Czułe miejsca mężczyzy fot. Fotolia

Czułe miejsca mężczyzny - jak pieścić strefy erogenne faceta

Chcesz sprawić mu przyjemność? Koniecznie sprawdź, jakie pieszczoty sprawią twojemu mężczyźnie przyjemność!
/ 22.12.2016 12:17
Czułe miejsca mężczyzy fot. Fotolia

Kochasz swojego partnera i chciałabyś sprawić mu maksimum rozkoszy? To nieprawda, że mężczyźni mają tylko jedną strefę erogenną i są nią genitalia. Po prostu nigdy nie spróbowałaś znaleźć innych.

Czy pamiętacie "Męża fryzjerki" - większość i mężczyzn, i kobiet uwielbia, gdy dotyka się ich włosów - masowanie głowy, przesuwanie palcami po kosmykach jest przyjemne i lekko podniecające. No cóż, każdy lubi być głaskany. Z fizjologicznego punktu widzenia to zrozumiałe - taki rodzaj dotyku powoduje uwalnianie się endorfin - hormonu przyjemności.

Gruczoły płciowe pobudza masowanie płatków uszu - możesz je całować, lizać, ssać, chwytać zębami. Z wkładaniem języka do ucha zaczekaj jednak, gdyż ten rodzaj pieszczoty jest zbyt podniecający - szczególnie dla mężczyzn. Możesz nie zdążyć ze zbadaniem reszty męskiego ciała.

Poznaj najbardziej czułe miejsca mężczyzny:

  1. Usta - tu wydawałoby się, że wiemy wszystko. My, wytrawne kochanki rozdział o całowaniu mamy przerobiony wyjątkowo dokładnie. Spróbujcie namówić partnera, by oddał się ufnie waszym wargom, by biernie pozwolił się Wam całować. Poliżcie jego wargi miękkim, rozluźnionym językiem, złapcie je - delikatnie - zębami. Spróbujcie obrysować kształt jego ust, sprawdźcie, jak są miękkie.
  2. Całowanie i lizanie skóry pod żuchwą i wokół jabłka Adama jest silnym bodźcem podniecającym. Przekonaj się, jak silna jest to strefa erogenna. Uważaj, bo skóra szyi jest dość delikatna i mocno ukrwiona - łatwo na niej zostawić ślad tzw. malinkę. Wschodnie nauki miłosne zwracają uwagę na masowanie karku - szczególnie siódmego kręgu szyjnego. Nie chciałabym nikogo straszyć, ale zaleca się dokładnie 72 ruchy zgodnie z ruchem wskazówek zegara i 72 w przeciwnym kierunku. Zwykły "zachodni" kochanek może jednak w tym czasie zasnąć albo się znudzić.
  3. Męskie piersi to nie to samo, co najmniejsze nawet kobiece i nie ma wątpliwości, że dotykanie ich nie jest aż tak przyjemne dla dotykającego. Ale dla dotykanego owszem. Masuj je delikatnie całymi dłońmi, palcami, rozcieraj lekko, dotknij wargami i językiem. Powinny stać się twarde i sterczące jak rodzynki. Kobiety zapominają, że sutki mężczyzny są co najmniej tak samo wrażliwe jak ich własne.
  4. Stąd już niedaleko do pępka, który najlepiej pieścić językiem i tu znowu kłaniają się Chińczycy z 72 ruchami w lewo i w prawo. No cóż, nie wiem, co powiedzieć, bo choć sama doceniam bogactwo wschodnich technik, to niestety nie mam cierpliwości, by w takim momencie policzyć do 72. Ale może którejś z Was się uda i odkryje coś niezwykłego.
  5. Męska pupa - można by o niej godzinami rozprawiać, a jednak zazwyczaj pozostaje niedopieszczona. Przewróć partnera na brzuch, połóż na niej dłonie i lekko je zaciśnij, dociskając jeden pośladek do drugiego - poczuj, jakie to przyjemne. Możesz ją delikatnie ugryźć.
  6. Stopy i dłonie zostaw sobie na deser - masaż stóp może być niesłychanie zmysłowym doświadczeniem. Niektórzy mężczyźni szczególnie lubią, gdy kobieta ssie, liże czy całuje ich palce. Ssanie dużego palca u nogi może doprowadzić nawet do orgazmu. I niech to będzie jedyne "lizanie stóp", na jakie może liczyć twój partner. Podobnie wrażliwe są wnętrza dłoni, zewnętrzna krawędź i skóra między palcami. Ssanie palców, a szczególnie kciuka w języku pieszczot symbolizuje seks oralny.

Gdy już rozpoznacie wszystkie nowe strefy erogenne i "uaktywnicie" je, możecie się skupić na miejscach największej wrażliwości - o ile oczywiście Wasz partner nie zasnął, gdy Ty 72 okrążałaś językiem jego pępek...

Czytaj także: