Temperatura zbyt wysoka na seks? Poznaj nasze sposoby na igraszki w czasie upałów!

Gdy za oknem upał, a w sypialni duchota, niewiele z nas ma ochotę na tradycyjny seks. Nie oznacza to jednak wcale, że libido staje się niższe... Skorzystaj z naszych pomysłów na igraszki z partnerem!
/ 04.08.2017 13:10
kobieta uwodzi mężczyznę fot. Fotolia

Czasem atmosfera w sypialni staje się bardzo gorrrrąca - i to wcale nie tylko w przenośni! Co robić, gdy panują akurat egipskie upały, a ochota na seks wcale nie maleje? W uprawianiu miłości chodzi wprawdzie o zespolenie ciał w jedną całość, ale raczej nie o ich sklejenie za pomocą hektolitrów potu ;-) Gdy temperatura przekracza 30 stopni, tradycyjny stosunek może stać się o wiele mniej przyjemny. Trudno w pełni skupić się na doznaniach, gdy jest naprawdę upalnie. Czasem też na myśl o jakimkolwiek ruchu, odechciewa się figli. Nie warto jednak całkowicie rezygnować z igraszek! Poznaj nasze sprawdzone sposoby na seks podczas upałów!

Jak uprzyjemnić sobie seks podczas upału?

  • Seks pod prysznicem. Albo w wannie. Albo... w innym dowolnym zbiorniku wodnym ;-) Wtedy nie da się spocić! A jeśli ustawicie strumień na letni, zyskacie dodatkowe ochłodzenie, a może nawet lepsze doznania. Podczas upalnych dni, chyba każda z nas najchętniej zamieszkałaby pod prysznicem. Zaciągnij do łazienki swojego faceta! To tutaj można zyskać ukojenie, czemu więc nie również... szczytowanie? ;-) Przy wysokiej temperaturze odechciewa ci się seksu? A co w przypadku następującego scenariusza: dwa nagie ciała, strużka chłodnej wody, powoli sącząca się po plecach, tylko ty i jego erekcja? ;-)
  • Lody na ciele partnera. Na dworze skwar, a ty w pracy marzysz tylko o mrożonej kawie i kubełku lodów waniliowych? Może zjesz je prosto z ciała swojego faceta?
  • Seks na dworze. Nie będziemy zachęcać nikogo do stosunków w miejscu publicznym, ale nie da się ukryć, że w miłym wieczornym chłodku przyjemniej uprawiać seks, niż w dusznej sypialni. Może dyskretnie przeniesiecie się na balkon?

  • Seks oralny. Podczas upałów nie tylko środa to dzień loda ;-) Oralna rozkosz zapewnia mniejszą interakcję ciał, niż klasyczny stosunek. Jeśli nie robicie tego w pozycji 69, raczej nie powinniście się ze sobą skleić!
  • Kostki lodu. Podczas upału ciekawych doznań może doświadczyć subtelny masaż kostkami lodu. Należy pieścić dokładnie te same punkty, które zazwyczaj wykorzystuje się do rozgrzania partnera ;-)

Stosunek przerywany: cała prawda

  • Seks z wachlarzem. Proste i skuteczne! Jedna osoba zadowala drugą oralnie, podczas gdy ta bierna, wachluje ją wachlarzem. Skupienie na tej czynności może okazać się sporym wyzwaniem!
  • Pieszczoty bez dotyku. No, może po prostu z wyjątkowym jego ograniczeniem. Raz na jakiś czas przecież można zabawić się w sposób, który nie wymaga dużej interakcji ciał. To wyzwanie na wieczór! On pieści jej łechtaczkę językiem w taki sposób, aby nawet nie musnąć żadnego innego fragmentu skóry. Ona zadowala go oralnie tak, żeby nie tknąć go palcem.

Tantra seksualna: poradnik dla początkujących

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)