Najważniejszym afrodyzjakiem dla drugiej osoby jesteśmy my sami

Afrodyzjaki – rozbudź pożądanie

Afrodyzjaki, symbolizujące płodność, odżywiające, poprawiające nastrój, dodające siły i jednocześnie poprawiające sprawność seksualną oraz wzmagające doznania – mają moc, o której nie jeden z nas zapomniał! A szkoda, bo choć działają łagodnie i powoli warto o nich pamiętać i korzystać z ich tajemnej potęgi.
Najważniejszym afrodyzjakiem dla drugiej osoby jesteśmy my sami

Rytmiczność naszych dni, a właściwie monotonia naszego życia powoduje, że potrzebujemy od czasu do czasu urozmaicenia, ubarwienia, rozbudzenia i… pomocy w zmaganiach o chwilę relaksu, radości i miłości. Od czasu do czasu każdy chciałby wzmocnić fizyczną potencję, rozpalić żądze czy rozleniwić czas i poczuć błogość w każdej komórce naszego ciała.

Zobacz też: Zbyt giętki członek

Magiczne dary ziemi

Nie ma co pisać o egzotycznych i dawno nie używanych larwach ślimaka morskiego, ogonie krokodyla, rogach nosorożca, żółci hieny czy mitycznej mandragorze. Jednak jadalne cebulki orchidei, róże czy fiołki są nam bliższe i zdobyć je nie trudno, choć niestety mało kto zna moc tak oryginalnych i barwnych produktów spożywczych. Zaszczytne miejsce na liście afrodyzjaków mają także bulwy mieczyków i tulipanów. Przyprawione ziołami o równie wielkiej sile - kolendrą, tymiankiem, pieprzem, gałką muszkatołową lub imbirem mają moc niespodziewaną. Przepisu na danie z bulw kwiatów jeszcze nie wypróbowany, jednak sezon dopiero przed nami.

Co wywołuje w Nas pobudzenie

Zawierająca kofeinę i teobrominę czekolada, rozniecające iskrę pożądania brzoskwinie, czy poprawiający krążenie krwi szafran… Listy afrodyzjaków podawać tu nie będę, gdyż liczy około tysiąca. Jednak wspomnę o kilku podstawowych zaleceniach. 

Zobacz też: Ćwiczenie na powiększenie penisa

Posiłek, który ma mieć moc relaksującą i odprężającą powinien być lekkostrawny, niezbyt obfity, kolorowy i pełen witamin oraz minerałów (cynk, selen oraz witamina E wysoce wskazane!).Alkoholu, jako że jest tematem drażliwym, nie polecam. Dodam tylko, iż efekt pobudzenia i uczucia mocy, jaki wywołuje mija bardzo szybko i niespodziewanie… .