radość i seks, Fotolia

5 sposobów na udany seks!

Wraz z postępem cywilizacyjnym seks nieco stracił ze swojej pierwotnej instynktowności i dzikości. Dla wielu par stanowi temat tabu, a do sypialni innych wkrada się rutyna. Żeby temu zapobiec i dodać swojemu życiu erotycznemu nieco pikanterii, możemy eksperymentować i odnaleźć swoje sposoby na udany seks!
/ 20.08.2018 14:28
radość i seks, Fotolia

Gra wstępna – grać czy nie?

Ile par, tyle teorii na temat gry wstępnej. Dla jednych nieodzowna, dla innych zbędna. Zamiast więc zastanawiać się nad jej słusznością, lepiej spróbować oddać głos emocjom i poczuć, na co ma się ochotę. Jeśli więc czujesz, że seks będzie zwieńczeniem całego dnia zalotów, możesz już od rana dawać subtelne sygnały.

Może to być pikantny SMS wysłany ukradkiem z pracy czy krzątanie po kuchni w bardziej skąpym niż zazwyczaj fartuszku. Jeżeli ochota na seks przychodzi w jednej chwili z pełnym natężeniem – nie trać czasu! Niech wtedy grą wstępną będzie jedno proste zdanie: „Mam ochotę na seks Skarbie!”. A może skusisz się na gorset damski koronkowy?

5 powodów, przez które nie uprawiasz seksu

Kotku… zrób mi…!

Mówienie otwarcie o swoich potrzebach to klucz do sukcesu – również w kwestii seksu. Czułe wyszeptanie prośby do ucha partnera, partnerki lub pikantnie sformułowane polecenie bez wątpienia podgrzeje atmosferę. Jeżeli nie masz odwagi zasygnalizować czegoś wprost, możesz samodzielnie pokierować jego dłonią czy kierunkiem jej pocałunków.

Twój przyjaciel lubrykant

Wiele kobiet odczuwa dyskomfort w czasie uprawiania seksu. Doskonałym rozwiązaniem będzie lubrykant, który pozwala cieszyć się doznaniami, ale potrafi też je spotęgować! Na rynku dostępna jest cała gama środków o specyficznych właściwościach.

To, co w przeznaczeniu jest „dla niej”, sprawdzi się także „dla niego”, powodując rozgrzewanie czy przyjemne mrowienie. Dobrym bodźcem wzrokowym jest mokre ciało. Warto więc w swojej sypialni mieć pod ręką np. olejek do masażu.

Seks gadżety dla kobiet

Domowy pole dance

Mężczyźni to wzrokowcy, do czego sami otwarcie się przyznają. Ale kobiety są nie mniej wrażliwe na widok nagiego, czy pięknie poruszającego się ciała. Kilka ruchów bioder w takt muzyki na pewno oderwie od telewizora mężczyznę i przyciągnie uwagę kobiety.

Przydatnym elementem będzie krzesło, wokół którego można zaaranżować miły dla oka pokaz kocich ruchów. Nie musi to być profesjonalny pole dance. Najważniejsze, że działa na zmysły!

Rozrabiaj!

Zwiąż oczy partnera/partnerki opaską. To pozwoli wyostrzyć się zmysłom dotyku i powonienia i spotęgować doznania. Następnie umieść trochę miodu lub bitej śmietany w różnych miejscach swojego ciała i zachęć tę drugą osobę do odnalezienia wszystkich!