5 pomysłów na seks w czasie upału!

Upał może rozleniwiać i odbierać chęć na cokolwiek oprócz natychmiastowej ochłody w dowolnej postaci. Tym razem zachęcamy, by w waszych sypialniach "powiało chłodem"!
/ 20.06.2013 10:50

Upał może rozleniwiać i odbierać chęć na cokolwiek oprócz natychmiastowej ochłody w dowolnej postaci. Choć te najwspanialsze miłosne uniesienia powinny być "gorące", tym razem zachęcamy, by w waszych sypialniach "powiało chłodem". Bo czasem seks może być równie gorący jak najlepsze włoskie espresso, a czasem orzeźwiający jak wyśmienite frappe z dużą ilością lodu. Dosłownie!

5 pomysłów na seks w czasie upału!

Fot. Depositphotos

Kiedy słupki rtęci w termometrach sięgają trzydziestki wszyscy marzymy o orzeźwieniu w postaci zimnego prysznica, okładu z kostek lodu lub pysznego sorbetu. A gdyby tak połączyć to z seksem? Namiętność i ochłoda gwarantowana! Koniecznie przetestujcie naszych pięć gorących pomysłów na ochłodę w sypialni!

 

1. Zimny prysznic we dwoje

Podczas upalne dnia większość z nas marzy, by tuż po powrocie do domu wskoczyć pod zimny prysznic, który schłodzi ciało i doda energii na resztę dnia. Koniecznie zaangażujmy naszego partnera do tego chłodzącego rytuału! Poprośmy by pomógł nam stopniowo chłodzić kolejno każdą partię rozgrzanego ciała kierując na nią strumień lodowatej wody, lub zafundował nam natychmiastowy, rześki "kubeł zimnej wody". Aby zyskać dodatkowy efekt ochłodzenia możecie sięgnąć po żel pod prysznic o świeżym zapachu cytrusów. Kto wie, być może pod prysznicem ochłodzicie się tak bardzo, że poczujecie potrzebę, by dla odmiany intensywnie się rozgrzać w sypialni!

 

2. Zabawa z kostkami lodu

Przed wyjściem do pracy w upalny dzień, upewnij się, że masz w zamrażalniku przygotowane kostki lodu. Nie tylko do napojów chłodzących na popołudnie, lecz do orzeźwiającego masażu w sypialni. To, jak je wykorzystacie zależy wyłącznie od waszej erotycznej fantazji. Doskonale chłodzą (i jednocześnie rozpalają zmysły!). Kostki lodu mogą być wykorzystywane do masowania rozgrzanego karku, szyi, piersi, brzucha czy ud. Poproś partnera, by masował cię nimi tam, gdzie zawsze kieruje swoją uwagę pieszczotami, by cię rozgrzać. Tym razem osiągnie efekt 2w1. Gdy nieco się ochłodzisz, odwdzięcz mu się tym samym.

 

3. Lodowy deser serwowany w sypialni

Macie ochotę na orzeźwiający, lodowy sorbet? Zaserwujcie go w sypialni, lecz nie w pucharkach czy na talerzykach, ale na własnych ciałach. Na rozgrzanym ciele lód będzie powoli i zmysłowo się roztapiał, a to zachęci do pieszczot! Będzie pysznie, słodko, zmysłowo i bardzo sexy! P.S. Dla wielbicieli deserów z dodatkami, polecamy również bitą śmietanę w spray'u wyjętą prosto z lodówki.

 

4. Chłodzące gadżety erotyczne

Latem niektóre gadżety erotyczne warto przechowywać w lodówce. Ot tak, gdyby upalny dzień i żar lejący się z nieba zachęcił was, by popołudnie lub wieczór spędzić aktywnie z nutką ochłody. Co można wrzucić do lodówki, by wykorzystać to później w sypialni dla ochłody? Olejek lub lubrykant, którym wykonamy partnerowi masaż chłodzący, korale lub perły, które zapewnią nietuzinkową grę wstępną, a dla amatorek mocnych doznań - wibrator, który schłodzony może zdziałać cuda, jeśli wykorzystamy go do delikatnego masażu łechtaczki lub piersi.

 

5. O poranku lub w środku nocy

Jeśli upał rozleniwia was na tyle, że ani trochę nie macie ochoty na miłosne igraszki, na seks wybierzcie porę dnia, gdy żar doskwiera najmniej. Może to być rześki poranek, który dla wielu mężczyzn jest ulubioną porą uprawiania miłości, przyjemnie chłodny wieczór lub... środek nocy! To ostatnie sprawdzi się doskonale szczególnie jeśli akurat jesteście na urlopie. Jeszcze lepiej, jeśli macie w pobliżu akwen wodny, w którym możecie zażyć nocnej, ochładzającej ciało kąpieli (najlepiej nago!).

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)