Jak zaplanować walentynkowy wieczór?

Jak zaplanować walentynkowy wieczór?

Zarezerwuj sobie wieczór na małą uroczystość. Otwórz partnerowi drzwi z butelką szampana w ręku. Podaj mu lekką walentynkową kolację przy dźwiękach jakiejś przyjemnej muzyki i akompaniamencie bąbelków.
/ 05.06.2019 07:34
Jak zaplanować walentynkowy wieczór?

Szampan i ostrygi

Sprawdźcie sobie o północy romantyczną ucztę z ostryg i szampana. Wygląd ostryg może się kojarzyć kochankom z żeńskimi narządami płciowymi, co z pewnością podniesie temperaturę podczas posiłku. Ostrygi są bogate w cynk, co może dobrze wpływać na zdrowie organów rozrodczych. Szampan z bogatym bukietem i bąbelkami to napój na wyjątkowe, specjalne okazje. Zamiast ostryg kochankowie mogą spożyć kawior lub małże, równie dobre jak ostrygi. Mogą również spróbować główek szparagów z masłem.

Eksperymenty z afrodyzjakami

Afrodyzjaki to substancje, które mają za zadanie zwiększyć pożądanie, podniecenie lub wytrzymałość seksualną. Wiele rzeczy zyskało sobie reputację afrodyzjaków. Niektóre z nich jak johimbina czy hiszpańska mucha mogą powodować niebezpieczne efekty uboczne. Inne jak np. osławiony w medycynie chińskiej i bardzo kosztowny róg nosorożca nie działają. Większość pokarmów z afrodyzjakami jest jednak nieszkodliwa. Zdaniem ekspertów często są skuteczne właśnie dlatego, że wierzymy w ich działanie.

Zobacz także: Makijaż walentynkowy

Rozpal zmysły kochanka

Poczęstuj ukochanego pikantnym daniem, które sama przygotowałaś. Uważaj jednak, żeby postępować ostrożnie z papryczkami chili. Nie dotykaj skóry dłonią, w której je trzymałaś, ponieważ będzie piekła, a pocieranie dłonią oka może spowodować nawet ślepotę. Ale jest też dobra wiadomość: spożywanie ostrych przypraw podnosi temperaturę ciała, przyspiesza tętno i zarumienia skórę. Pewnie dlatego przyprawy te są uważane za afrodyzjaki.

Żeń-szeń

Wypijcie wspólnie filiżankę herbatki z żeń-szenia. Według niektórych osób wzmaga ona libido. „Żeń-szeń” znaczy „Korzeń-człowiek”. Jest on tradycyjnym napojem energetyzującym w kulturach Wschodu. Jeśli masz podwyższone ciśnienie – nie pij naparu z Żeń-szenia. Jest on dla Ciebie niewskazany.

Polecamy: Najpiękniejsze wiersze miłosne

Czekolada i rachatłukum

Podaruj swojemu kochankowi czekoladę i rachatłukum. Oba te produkty zawierają fenyloetyloaminę, którą ludzki organizm wydziela w chwilach szczęścia, dlatego tak łatwo poprawić sobie i partnerowi humor kilkoma kostkami czekolady.

Podczas kolacji spełniaj wszystkie życzenia ukochanego, dopóki nie skończy a później zaproponuj mu, że uprzyjemnisz mu trawienie posiłku. Poproś, żeby usiadł na fotelu, zdjął buty i zrób mu relaksujący masaż stóp.

Rozpieszczona stopa

Uklęknij przed swoim ukochanym i rozmasuj mu stopy przy użyciu płynnego mydła (miętowe pobudza i dodaje wigoru). Potem otul jego stopy ciepłymi ręcznikami. Poproś partnera, żeby cały czas miał zamknięte oczy i nie pomagał Ci w żaden sposób nawet przez uniesienie i przesuwanie stóp. Każdy ruch należy tylko i wyłącznie do Ciebie. Wywoła to u Twojego ukochanego poczucie komfortu, zaufania i bezradności.

Niesamowity masaż stóp

Przytrzymaj stopę obiema rękami, kciukami mocno naciśnij podeszwę i wykonaj nimi ruch obrotowy. Zabieg powtórz wzdłuż całej stopy w różnych miejscach. Wsuń mocno nawilżony palec między palce stopy partnera, wyciągnij go powoli i wsuń z powrotem. Potem zrób to samo z innymi palcami. Taki masaż podziała niezwykle odprężająco i zmysłowo na Twojego ukochanego.

Kiedy twój partner będzie tak zrelaksowany, że niemal się rozpłynie, zaprowadź go po skończonym masażu do sypialni. Poświęć ten czas wyłącznie dla niego. O własne potrzeby zatroszczysz się innym razem.

Patryk Zborowski
Ekskluzywny Portal Ślubny Ona i On
www.ona-i-on.com.pl