Spędź  walentynki w niebanalny sposób

Jak ją zaskoczyć w Walentynki?

Planujesz przygotować coś specjalnego dla swojej ukochanej w wieczór walentynkowy? Nie chcesz powielać pomysłu z poprzedniego roku? Zapoznaj się z naszą listą 5 propozycji walentynkowych, którą stworzyliśmy na podstawie porad zgromadzonych w akcji walentynkowej na Podajdalej.pl.
/ 06.06.2019 11:18
Spędź  walentynki w niebanalny sposób

 

Kwiaty – punkt numer jeden, być może banalny i mało zaskakujący, ale bez wątpienia obowiązkowy. Choćbyś dawał je swojej ukochanej przy każdej okazji, uwierz, że zawsze zostaną przyjęte z radością. Jeśli chcesz ją zaskoczyć i przełamać schemat, tym razem zrób papierowe róże z orgiami. Po pierwsze ona doceni Twój wysiłek, po drugie takie kwiaty postoją znacznie dłużej. A jej mina, gdy zobaczy taki bukiet – bezcenna! Potrzebujesz jedynie papieru do orgiami w dwóch kolorach – zielonym i czerwonym (może być tez różowy, żółty lub pomarańczowy), a instrukcję znajdziesz w Internecie. Alternatywą dla tradycyjnego bukietu jest także ręcznie wykonana róża ze srebra, na której możesz wygrawerować swoją dedykację. Jeśli Twoja dama ceni tradycję, w zupełności wystarczą jej prawdziwe, żywe i pachnące kwiaty, najlepiej wysłane pocztą kwiatową.

Biżuteria – tak, ale z akcentem indywidualnym. Nie ma nic lepszego, jak prezent tylko dla niej, który mogłaby nosić zawsze przy sobie i uznawać za symbol Waszego związku. Taką możliwość stwarza między innymi Lilou – wybierasz kolorowy rzemyk i kształt zawieszki (może to być serce, koło lub inny wzór), a dodatkowo możesz na srebrnej lub złotej powierzchni wygrawerować dowolny krótki napis. Może to być coś symbolicznego, co będzie miało znaczenie tylko dla Was, data Waszej rocznicy, miłosne wyznanie lub po prostu imię Twojej ukochanej. Koniecznie zapoznaj się także z ofertą Pandory i Charms – do łańcuszka czyli tzw. bazy możesz dokupić specjalne koraliki lub przywieszki. Propozycji jest mnóstwo, na pewno znajdziesz wzór, którym będziesz mógł nawiązać do jej zainteresowań i charakteru.

Wspólny wyjazd – najlepiej, jeśli będzie to dla niej niespodzianka. Pamiętaj, że nie musi to być tygodniowa wycieczka na Seszele, a wystarczy tylko jedna noc poza domem. Z pewnością efekt zaskoczenia i fakt, że sam wszystko zorganizowałeś, sprawi, że ona to doceni. Masz w czym wybierać – hotele, pensjonaty i luksusowe SPA niemalże ze wszystkich rejonów Polski kuszą swoją ofertą. Aby spotęgować efekt nie mów jej na początku dokąd się wybieracie i postaw ją przed faktem dokonanym – spakuj Wasze rzeczy, przyjedź po nią do pracy i porwij na romantyczną wycieczkę.

Zobacz również: Walentynki - lubić czy nie lubić?

Dla dwojga – prezent 2w1 to opcja doskonała. Jakie może być lepsze rozwiązanie, niż to, gdy obdarowując ją, obdarowujesz jednocześnie siebie? I nie sugerujemy tutaj zakupu seksownej bielizny, chociaż właściwie, czemu nie... Myśleliśmy raczej o masażu dla dwojga, kursie przygotowywania sushi dla par, kursie tańca, kręglach lub szaleństwie na lodowisku, a może czymś bardziej ekstremalnym, jak wyścig na torze gokartowym. Wśród wielu różnych zwykłych i nietypowych aktywności, na pewno znajdziecie dla siebie coś, co sprawi Wam obojgu radość. Pamiętaj, że wspólnie spędzone chwile, zbliżają Was do siebie i to, że świetnie się razem bawicie, to najlepszy dowód miłości i szczęścia :)

Odwróć role – a może byś tak specjalnie dla niej zrobił coś, o co by Cię nigdy nie podejrzewała? Jeśli zazwyczaj to Twoja ukochana rządzi w kuchni – może tego dnia, Ty przygotujesz dla niej romantyczną kolację lub chociażby deser. To naprawdę nic trudnego, a ucieszysz i zaskoczysz ją podwójnie. Jeśli to ona zazwyczaj inicjuje Wasze wspólne wyjścia (do restauracji, do kina, na spacer) – tego dnia Ty przejmij dowodzenie i zaplanuj cały wieczór od A do Z. Spełniaj jej życzenia i zrób wszystko, aby nic jej nie brakowało, poczuje się tedy, jak księżniczka. Gorzej, jeśli taka sytuacja tak jej się spodoba, że będzie chciała na stałe odwrócić role w Waszym związku :)

Polecamy: Jak ciekawie spędzić Walentynki?

Źródło: Podajdalej.pl