para nastolatków, fot. Fotolia

Jak go zaskoczyć w Walentynki?

Jaki prezent zaskoczy go najbardziej? Jak zorganizować wieczór walentynkowy, aby został na długo w jego pamięci? Przeczytaj koniecznie naszą poradę. Na podstawie akcji walentynkowej na Podajdalej.pl przygotowaliśmy dla Was 5 ciekawych propozycji.
/ 06.06.2019 10:22
para nastolatków, fot. Fotolia

Ty – jesteś jego najlepszym prezentem! Dlatego, jeśli wybieracie się wieczorem na kolację, koniecznie zrób się na bóstwo. Wieczorowy makijaż, elegancka sukienka i seksowna bielizna z pewnością sprawią, że będzie się Tobą zachwycał i nic bardziej go nie uszczęśliwi, niż świadomość, że ma u boku kobietę swoich marzeń. Jeśli Dzień Zakochanych spędzacie w domu, również możesz go zaskoczyć. Dla odważnych polecamy obwiązanie się grubą czerwoną wstążką i oczekiwanie w tym wymownym stroju na powrót ukochanego :)

Praktyczny gadżet - nikt przecież nie powiedział, że prezenty Walentynkowe muszą ograniczać się do czerwonych serduszek, pluszowych misiów i poduszek z dedykacją... Praktyczne upominki są dobre na każdą okazję, tym bardziej jeśli wiesz, że Twój facet ucieszy się z oryginalnych spinek do mankietów, cyfrowej ramki, zegarka lub powerballa. Pomysłów jest mnóstwo, musisz tylko dokładnie się zastanowić, czego aktualnie potrzebuje Twój ukochany i wybrać coś specjalnie dla niego.

Zobacz również: Jak ją zaskoczyć ma Walentynki?

Handmade – prezenty wykonane własnoręcznie, same w sobie są czymś wartościowym, ponieważ są dowodem na to, że włożyłeś w coś serce i czas. Takie rzeczy robi się tylko dla kogoś, kto jest dla nas ważny i wyjątkowy. Jeśli więc masz talent w jakiejś dziedzinie – kucharski, wokalny, fotograficzny, bądź jakikolwiek inny, koniecznie go wykorzystaj i zrób swojemu ukochanemu prezent od serca.

Słodkości – to nie mit! Faceci uwielbiają słodycze – torty, czekoladki, ciastka... Powiedzenie przez żołądek do serca jest podwójnie prawdziwe w odniesieniu do wszelkiego rodzaju łakoci. Na pewno wiesz, co jest przysmakiem Twojego mężczyzny. Możesz upiec coś sama, kupić czekoladowe fondue i urządzić dla Was domową ucztę lub podarować mu oryginalny przedmiot z czekolady – do wyboru masz m.in. piłkę nożną, porsche, zestaw małych samolotów i wiele, wiele innych.

Dla dwojga – prezent 2w1 to opcja doskonała. Jakie może być lepsze rozwiązanie, niż to, gdy obdarowując jego, obdarowujesz jednocześnie siebie? I nie sugerujemy tutaj zakupu seksownej bielizny, chociaż właściwie, czemu nie... Myśleliśmy raczej o masażu dla dwojga, kursie przygotowywania sushi dla par, kursie tańca, kręglach lub szaleństwie na lodowisku, a może czymś bardziej ekstremalnym, jak wyścig na torze gokartowym. Wśród wielu różnych zwykłych i nietypowych aktywności, na pewno znajdziecie dla siebie coś, co sprawi Wam obojgu radość. Pamiętaj, że wspólnie spędzone chwile, zbliżają Was do siebie i to, że świetnie się razem bawicie, to najlepszy dowód miłości i szczęścia.

Polecamy: Jak się ubrać na walentynkową randkę?

Źródło: Podajdalej.pl