Encyklopedia seksu fot. Fotolia

Encyklopedia seksu - test znaczka pocztowego trichofilia trybardia

Wiesz po co wymyślono "test znaczka pocztowego"? Czy znasz pojęcie "trybardia"? Słyszałaś wcześniej o trichofilach? Nie? Koniecznie to przeczytaj!
/ 28.10.2013 16:26
Encyklopedia seksu fot. Fotolia

Test znaczna pocztowego


Test znaczka pocztowego to zabawny, ale skuteczny pomysł dla mężczyzn, których dotknęła impotencja. Dzięki niemu można sprawdzić, czy odkryta dysfunkcja ma charakter organiczny czy też nie. Na czym polega "test znaczka pocztowego"? Przed położeniem się spać, należy owinąć ściśle wokół podstawy członka rządek znaczków pocztowych (ok. 5-8). Ostatni z nich, po zwilżeniu, trzeba skleić z pierwszym - tak, by utworzony "pierścień" nie zsunął się z prącia w czasie snu. Jeśli nad ranem okaże się, że "pierścień" został zerwany lub naddarty, świadczy to o wystąpieniu w nocy niekontrolowanej erekcji. Oznacza to, że zaobserwowane zaburzenia potencji nie są trwałe. Jeżeli natomiast "pierścień" ze sklejonych znaczków pozostał nienaruszony, koniecznie trzeba udać do psychologa lub terapeuty-specjalisty.

Trichofilia


Trichofilia to jeden z rodzajów fetyszyzmu, inaczej obsesja na punkcie włosów łonowych (lub też po prostu włosów). Trichofile w żadnym wypadku nie tolerują tzw. brazylijskiej depilacji ;-) Lubią odcinać a potem zachowywać kępki włosów swoich partnerów seksualnych jako "zdobycz".

Trybardia


Trybardia to stymulacja lesbijska, dokładniej ocieranie się o siebie kobiet podczas stosunku, wzajemne pobudzanie genitaliów.

Opracowanie haseł: MTC
Na postawie książki: dr Ruth Westheimer, "Encyklopedia seksu", przeł. Zofia Grudzińska, Wydawnictwo AL FINE oraz innych źródeł.