zmęczenie pocenie

napisał/a: savants_savant 2010-11-02 15:39
witam.
3 miesiące temu miałem chore gardło, nie wiem czy była to angina, raczej zwykłe przeziębienie, chociaż bez gorączki. czułem się ciągle zmęczony i pociłem się.. ogólne osłabienie. Po tygodniu leczenia się samemu, poszedlem do lekarza bo nic nie przechdziło. Dostałem antybiotyk, który nie pomógł. Następnie były badania krwi i moczu. Krew wyszła ok, ale w moczy było dużo białka co znaczyło ze mialem bakterie w nerkach. Dostałem drugi antybiotyk który wyleczył nerki. Jednak ciągle czułem i czuje sie osłabiony. Gardlo mam lekko czerwono, ale nie boli nie aż tak. Nie z czego bierze się to ciągle osłąbienie. Troche dziwne ze to przez to gardlo co na poczatku mnie bolalo. Trwa to już 3 miesiące i nie moge przez to normalnie funkcjonować.
Główny objaw to pocenie sie ( szczególnie łydki i plecy). W mieszkaniu raczej się nie pocę i czuje się ok. Dopiero jak wyjdę na powietrze, rapotem dopada mnie znużenie, czuje się bardzo słabo. Towarzyszy temu często obniżona temp, okol 36.
był bym wdzięczny za pomoc.
napisał/a: savants_savant 2010-11-02 16:05
zapomnialem dodać.. mężczyzna, mam 28 lat. wcześniej nigdy szczególnie nie chorowalem, chociaż mam skłonność co czestych przeziębień.
napisał/a: Dalwina 2010-11-07 11:03
a ob jakie było? spróbuj jakiś wzmacniaczy znaczy suplementów, może któryś z nich Ci pomoże, może Twój układ odpornościowy jest osłabiony i musisz go jakoś wzmocnić?
napisał/a: savants_savant 2010-11-08 23:06
ob mam 4 po jednej godzinie. objawy mam takie , ze przy jakim kolwiek wysiłku , nawet gdy wyjde do sklepu, zaczyn mi być gorąco, pocą mi się łydki plecy. Czuję caly czas ciepło w okolicach gdzies na dole pleców.. nerek, kregosłupa...i cały czas jestem osłabiony, zawroty głowy.

mam zrobioną morfologie, ob, rozmaz manualny. dr mówi ze wszytsko w normie.
napisał/a: mlodyg 2010-12-02 13:32
hej,

zapoznaj się z moim przebiegiem choroby na tym forum. W dziale LUŹNE ROZMOWY, temat "opis dłuuugiej choroby ku edukacji". MOże znajdziesz podobienstwa..?