Zdrada czy nie? Uwieżyc , zapomniec ,co robic?

kitek1982
napisał/a: kitek1982 2012-06-13 12:31
Witajcie,
Piszę bo przyjaciółkom wstydzę sie powiedziec . Kilka dni temu bawiac sie telefonem męża , przeczytałam kilka jego sms'ów , w których znalazłam takie ota wiadomosci:
Cyt.
Mam nadzieje , że to zobaczę i poczuję.

Doskonale, a 69?


Dla mnie jest to oczywiste , mąż przyżeka , że do niczego nie doszło i nie miał takiego zamiaru by cos prowokowac . I że to niby żart i takie tam pogaduszki z klientem.

Zaznaczam , ze ową kobietą jest ok. 25 letnia dziewczyna która pracuje w jednym z punktów które obsługuję mój mąż. A poznał ją na dzień wcześniej zanim zaczął sms'owac.

Było tez połączenietel. z tą dziewczyna .Ach i jej sms sa skasowane ale mąż przyznał mi się , ze pisała jaką to ona pozycję lubi .

nie wiem jak się zachowac uwierzyc czy nie . Moim zdaniem nawet jeżeli nie doszło do zdrady to mąż miał taki zamiar . Bo przecież żarty żartami ale taka zażyłośc z klientem i to w sms'ach nie jest normalna
piroszę o rade

Żona
napisał/a: ~gość 2012-06-13 13:30
Moj tez tak zaczynal,a potem aliwna klamst, oszukiwanie...itp itd...
Badz czujna, zobacz czy ta znajomosc sie rozwija, jak sie maz zachowuje,a potem sama zobaczysz...
Powodzenia.
napisał/a: ~Aśka 2012-06-26 12:19
Coś na pewno jest na rzeczy. Mąż chyba miał chwilę zawahania w wierności. Myślę, że musisz przeprowadzić z mężem szczerą rozmowę na poziomie uczuć. Zapytać czego brakuje mu w waszym związku (skoro szuka emocji gdzie indziej), czy jego uczucia wobec ciebie się nie zmieniły, powiedzieć, że bardzo te smsy cie zabolały, zapytać czy byłby zadowolony, gdybyś ty w ten sam sposób smsowała z obcym facetem?

Bądź spokojna i opanowana (choć to trudne) - jasno i stanowczo daj mu do zrozumienia, że nie tolerujesz tego typu żartów (jak to on nazywa).

Dołączam się też do rady - bądź uważna i obserwuj męża, zdradę można najszybciej wyczuć porównując stosunek męża do ciebie - będziesz czuła, że emocjonalnie oddala się od ciebie.