Zapalenie krążków międzykręgowych

napisał/a: EWELAVB 2010-12-25 21:32
Witam, przeglądałam podobne tematy ale nie znalazłam nic odpowiadającego mojemu schorzeniu..

Zacznę od początku, w październiku pewnego dnia nie wiadomo dlaczego nie mogłam podnieść się z łóżka o własnych siłach, udałam się na czworaka do lekarza neurologa, stwierdził na podstawie zdjęcia rtg zmiany zwyrodnieniowe i ucisk na nerwy stąd ból. Zaczeło sie leczenie: opiszę po kolei leki :
6 zastrzyków dexaven, 6 zastrzyków ketonal, 10 zastrz. pyralgina, 10 zastrzyków dexak, 10 zastrz mydoclam,10 cocarboxylaza, 5 zastrz milgamma N,tabletki: mydoclam, dexak, zaldiar, diclac, rantudli, coxtral, metazolin w kroplach, tolperis, rodanol, mydastan, tetrazepan, febrofen, aulin
po przyjęciu tego wszystkiego wysłano mnie na rezonans po którym okazało sie że mam: "ubytki utkania w blaszkach granicznych, zwężenie szczelin międzykręgowych, liczne zmiany zapalne w L4 i L5 oraz osteofity brzeżne na bocznych i przednich powierzchniach L4 i L5"
po wyniku zastosowano leczenie w postaci: Dalacin C 2xdziennie 600mg leku, przeciwbólowo Tramal i Diclac czopki. Dodatkowo chodziłam na biostymulację laserową i przyjełam 4 "blokady" miejscowe.Leczenie zakończyłam w tym tygodniu, trwało 3 tygodnie i efekt jest taki że jak bolało tak boli a nawet wydaje mi sie że jest gorzej... dziś nie podniosłam się z łóżka, wziełam 2 Tramale na raz i żeby je wspomódz dodatkowo 1 Ibuprom i nic :((( leże i nie wiem jak mam sobie pomóc i gdzie z tym już iść... Czy ktoś z Państwa leczył takie coś..??? jeśli tak to czym ..?
Bardzo proszę o jakiekolwwiek wskazówki :(
Mam 29 lat i nigdy w życiu na nic nie chorowałam :((( aż do jesieni :(((