POLECAMY

W jaki sposób można rozjaśnić pieprzyk?

napisał/a: magdzikk , 2012-08-21 19:52
Mam jednego bardzo dokuczliwego, jeśli mogę tak powiedzieć i jeśli chodzi o względy estetyczne pieprzyka, jest on okropny przez co stałam się zamkniętą w sobię, małomówną osóbką. Wiem, że znajduje się multum takich pytań w internecie, ale w jaki sposób mogę go rozjaśnić, chociaż odrobinę, tak ażebym pozostałą część mogła zakryć podkładem czy też kolekotrem ?
MamaNaEtacie
napisał/a: MamaNaEtacie , 2012-08-21 23:29
Idź do dermatologa, jest wiele metod usuwania znamion, a niczym nie wybielisz pieprzyka.
Gdzie go masz? na twarzy? tym bardziej kwalifikujesz sie do zabiegu.
Ja od wielu lat "próbuję" dojść do lekarza żeby usunąc pieprzyk który mam koło ucha, jest duży, odstający i małoestetyczny.
także nie wstydz się tylko gnaj do dermatologa- nie musisz mieć skierowania
ajoli1
napisał/a: ajoli1 , 2012-08-21 23:39
Chyba tylko dermatolog jest w stanie Ci pomóc.I nie zastanawiaj się,jeśli przez głupie znamię masz kompleksy to zrób coś z tym
jjoas235
napisał/a: jjoas235 , 2012-08-22 00:14
Tak jak piszą dziewczyny poniżej- wizyta u dermatologa rozwiąże twój problem.
Nie wiem, czy uda się go rozjaśnić-bo niby jak i czym. Zatuszować możesz na chwilę, ale najlepszym rozwiązaniem jest usunięcie.
Ja mam na nodze spory, odstający pieprzyk i też zawsze powodował u mnie kompleksy, ale od jakieś roku nie zwracam na niego uwagi.
napisał/a: byckobieta , 2012-08-22 13:00
Jestem w temacie :) otóż 2 tygodnie temu usunęłam sobie 2 kłopotliwe pieprzyki :) Jeden miałam na brzuchu a drugi pod pachą. Były odstające i bardzo mi przeszkadzały!! ten na brzuchu był czarny i ogromny i miałam go od urodzenia!!!
Poszłam do dermatologa- chirurga i na miejscu wypalono mi je laserem- bezboleśnie , trwało to 15 min!!
Pani dr powiedziała, ze odstające znamiona najczęsciej usuwa się laserem a te płaskie chirurgicznie. ja rozważam jeszcze usuniecie 1 na twarzy z boku, jest mały... ale przeszkadza mi :/ A twoje znamię jakie jest??