przerwanie błony..kiedy?

napisał/a: tosemja 2008-09-14 17:03
Witam,

Z moją Dziewczyną współżyliśmy juz około 15 razy, a nadal nie wystąpiło u Niej żadne krwawienie.
Ona jest dziewicą, tak mi powiedziała, a znam Ją parę lat, ufam i nie mam najmniejszych watpliwości ze mówi prawdę. Przy pierwszym stosunku troszkę ją zabolało w momencie jak w Nią wchodziłem, ale to trwało nie wiecej niz 2 sekundy i Jej przeszło. Powiedzcie jak to jest z tą błoną, wydaje mi sie, ze to moze sie zdazyc ze jest grubsza, bardziej elastyczna, albo nieco głebiej niz zwykle i dlatego nie przerwała sie za pierwszym razem, ale zaczyna to długo trwać i Ona sie martwi...
Przekonuję Ją, że wszystko jest w porządku i zeby sie nie stresowała..moze Ona też boi sie, ze pomysle ze mnie okłamała i że nie jest dziewicą..
Jak uważacie, czy mam rację, ze takie rzeczy sie zdażają, czy może powinniśmy isć do ginekologa?
pozdrawiam
TOmek
napisał/a: ~gość 2008-09-14 17:22
przy przerwaniu błony dziewiczej nie zawsze występuje krwawienie. A do ginekologa i tak powinna pójśc po rozpoczęciu współżycia.
napisał/a: jente8 2008-09-14 17:22
tosemja, przeczytaj sobie ten artykuł: http://www.we-dwoje.pl/defloracja;czyli;przerwanie;blony;dziewiczej,artykul,479.html

Najważniejszy dla Ciebie fragment zacytuję:
napisal(a):U POŁOWY kobiet podczas defloracji czyli przerwania błony dziewiczej pojawia się niewielkie krwawienie i nieznaczny ból. Jeżeli jednak otwór w błonie jest duży, defloracja może nie dać żadnych objawów. Zjawisko to dotyczy 20% kobiet i mówi się potocznie o braku błony! I tu apel do panów, którzy uważają, ze krwawienie = pierwszy raz, ten pierwszy raz może odbyć sie bez ani jednej kropli krwi!!!

Skoro do tej pory krwawienie nie wystąpiło, to już raczej nie wystąpi. Myślę, że zupełnie nie macie się czym martwić - po prostu niektóre kobiety tak mają (i właściwie dziewczyna powinna się cieszyć, że tak bezboleśnie przeżyła ten pierwszy raz ;) ).
napisał/a: Monini 2008-09-14 17:51
tosemja napisal(a):troszkę ją zabolało w momencie jak w Nią wchodziłem

i to byl wlasnie ten moment. Wlasnie, wlasciwie to jej zazdroszcze ze tak to przezyla...
napisał/a: patka7879 2008-09-15 09:29
nie masz sie czym martwic. u mnie przy pierwszym razie nie wystapiło krwawienie a bolało tylko troszkie wiec mogła byc dziewica. niektóre kobiety tak mają
napisał/a: tosemja 2008-09-15 18:08
Dziekji za wszystkie odopowiedzi, chce tylko zaznaczyc ze ja sie nie martwie, ze nie była dziewicą, wiem, ze była, bo mi tak powiedziała:)