POLECAMY

problem z pęcherzem

sallima
napisał/a: sallima 2017-06-08 10:12
Dziewczyny da się jakoś szybko pozbyć tego niezbyt przyjemnego problemu? Chodzę ciągle na siku, już nie wiem który raz, boję się pić wodę ale wiem że to wskazane, jak tu w pracy wytrzymać?
napisał/a: kawiorek88 2017-06-08 15:03
Może się przeziębiłaś i stąd takie dolegliwości pęcherza? Najlepiej idź z tym do lekarza, zrób badania i upewnij się czy nie masz jakiejś infekcji. Ale jak piszesz, że dużo pijesz wody to taka reakcja pęcherza jest naturalna. Ze swej strony tak profilaktycznie polecam ci jeść żurawinę, która ma korzystny wpływ na układ moczowy o czym zaświadczają jednomyślnie badania naukowe. Wystarczy żebyś dziennie zjadła opakowanie np.
http://www.helio.pl/produkty/helio-natura/zurawina-suszona i wszelkie bakterie zostaną usunięte. A przy tym podleczysz sobie żołądek i nie tylko, bo żurawina ma w sobie walorów zdrowotnych bez liku.
napisał/a: jolien 2017-06-20 12:20
Do lekarza bo ja miałam coś bez recepty z apteki i mi na nerki poszło
napisał/a: marta.pi 2017-06-20 14:12
zdecydowanie złapałaś jakąś infekcję, takie częste oddawanie moczu nie jest normalne; najpierw zapytaj w aptece o jakiś lek na to, bez recepty można sobie pomóc, a jak nie pomoże to koniecznie na konsultację do lekarza
Magnetoplag
napisał/a: Magnetoplag 2017-06-21 12:09
U kobiety częstomocz najczęściej jest wynikiem zakażenia układu moczowego, zwykle jest to zapalenie pęcherza moczowego spowodowane zakażeniem bakteryjnym. Inne możliwe przyczyny to wytwarzanie zwiększonych objętości moczu (choroby nerek lub zaburzenia hormonalne) lub picie nadmiernych ilości płynów.
napisał/a: Joasiaa 2017-12-22 10:20
A zaobserwowałaś może jeszcze jakieś inne objawy, np. ciągłe zmęczenie? Bo ja też często musiałam korzystać z toalety i przyczyną była cukrzyca. Poszłam do lekarza w certusie i miałam robiony taki komplekoswy pakiet badań na cukrzycę i się okazało, że choruję na cukrzycę typu 2. Na szczęście już wiem jak ją leczyć i część objawów już ustało.
napisał/a: shirleyka 2018-01-12 13:51
Zawze jak mnie dopadną takie dolegliwości to szybko przechdzi po urofuraginum max, ale trzeba brać tak jak zaleają przynajmniej 7 dni, trzeba dużo pić, najlepiej przegotowanej wody, można też sprobować kąpiel z rumiankime, nasiadówek chociaż jakoś do nich nie jestem szczegolnie przekonana