paradontoza leczenie

napisał/a: ~adam 2010-07-08 20:29
jak to się leczy?
napisał/a: ~Mozekq 2013-07-04 21:35
Na pewno leczy się to u stomatologa ;) Stosuje się antybiotyki oraz specjalne zabiegi, które zmniejszają chwianie się zębów. Leczenie wymaga dość specjalistycznej opieki, dlatego ważne wybranie dobrego stomatologa. Nie napisałaś skąd jesteś, ale jeżeli z mazowieckiego, to polecam Ci klinikę Dental-Design z Pruszkowa, kawałek od Warszawy, ale naprawdę godna polecenia. Na co dzień zajmują się leczeniem paradontozy.
napisał/a: ~adamakus 2013-09-02 07:38
Dobra rada - profilaktyka. Ja byłem bardzo zagrożony tym problemem, moi rodzice mieli to damo. Wcześnie postawiłem na profilaktykę, pasta ajona, systematyczne mycie i wizyty u dentysty. Jak dotąd nie ma żadnych oznak tego, że cokolwiek się dzieje - wszystko jak na razie wygląda całkowicie naturalnie i mam nadzieję, że uda mi się zapobiec pojawieniu się paradontozy.
napisał/a: ~gość 2014-08-29 23:09
~Mozekq napisal(a): Na pewno leczy się to u stomatologa ;) Stosuje się antybiotyki oraz specjalne zabiegi, które zmniejszają chwianie się zębów. Leczenie wymaga dość specjalistycznej opieki, dlatego ważne wybranie dobrego stomatologa. Nie napisałaś skąd jesteś, ale jeżeli z mazowieckiego, to polecam Ci klinikę Dental-Design z Pruszkowa, kawałek od Warszawy, ale naprawdę godna polecenia. Na co dzień zajmują się leczeniem paradontozy.


Potwierdzam, w tej klinice świetnie leczą paradontozę. Bez obaw można się tam udać.