MĘSKA OZIĘBŁOŚĆ

napisał/a: basiak184 2009-01-10 10:55
Witam,
proszę o namiar na dobrego, sprawdzonego seksuologa w województwie małopolskim. Jesteśmy ze sobą od dziesięciu lat i zawsze było tak, że mój partner miał niewielkie potrzeby seksualne - poczatkowo to było raz na dwa tygodnie, później coraz rzadziej. Obecnie sprawa jest kuriozalna, kochalismy sie ostatnio jedenaście miesięcy temu. Oboje jesteśmy zmeczeni ta sytuacją, rozmowami, z których sie dowiaduję, że to sprawa stresu, złego samopoczucia, problemów w pracy albo rodzinnych, że jest zmęczony lub że jest za późno itd. Partner twierdzi, że jestem dla niego atrakcyjna, że mnie kocha, że nie zdadza mnie. Ostatnio zapytałam czy to nie sprawa innych preferencji seksualnych, róównież zaprzeczył. Twierdzi, że chce pójść do seksuologa, dyskretnego i delikatnego, który nie obśmieje jego problemów. Dodam, że oboje mamy po trzydziesci lat i coraz częściej oprócz braku seksu doskwiera mi myśl, że w takiej sytuacji nie bedziemy mieć dzieci.
Proszę o informacje
napisał/a: sorrow 2009-01-10 13:01
Niestety seksuolog sam nie rozwiąże waszych problemów. Warto do niego pójść, bo może dopiero jego opinia "wstrząśnie" twoim partnerem, a może też odkryje jakąś chorobę, czy niedobory w organiźmie. Tak czy inaczej twój partner jest świadom z czego wynika jego "oziębłość". Mimo tego jak sama widzisz nic z tym nie robi. Jeśli liczycie na to, że keksuolog da wam cudowne lekarstwo, które będzie działało pomimo złego samopoczucia, problemów, ciężkiej pracy, to niestety tak się nie stanie. Zmiana trybu życia będzie konieczna.
napisał/a: ~gość 2009-01-10 19:38
To dziwne, 11 miesięcy i nie czuje potrzeby ? nawet czysto fizycznej ? trochę dziwne, a może "tarmosi freda" po kryjomu ? przecież 11 miesięcy bez niczego żaden facet nie wytrzyma