Globulki patentex oval + prezerwatywa + dni płodne

napisał/a: Giizmo 2012-01-14 13:10
Witam,

chciałem zapytać jak bardzo bezpieczna jest taka połączona metoda współżycia: globulki patentex oval + prezerwatywa durex ze środkiem plemnikobójczym + dni płodne?
Wiem iż w dni niepłodne jest bezpieczniej, jednak moja dziewczyna jest tak pociągająca iż te parę razy to dla mnie za mało. Ona nie ma nic przeciwko jednak boi się, że zajdzie w ciążę podczas uprawiania seksu w dni płodne. Czy faktycznie istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo "wpadki"? Jestem bardzo ostrożny i delikatny, zawsze dochodzę w niej. Mamy po 22 lata.
napisał/a: ~Anonymous 2012-01-14 14:32
Czesc z tego co wiem na temat tych globulek antykoncepcyjnych to to żeby były skuteczne i działały w sposób zabezpieczający trzeba je przyjąc przed stosunkiem bo globulka musi sie wpełni rozpuścic wtedy bedzie działac oczywiscie trzeba tez odczekac wtedy pare minut az jej składniki wpełni sie uaktywnią wtedy jest to zabezpieczenie skuteczne ,ale pewnie twoja dziewczyna o tym wie skoro je przyjmuje ,piszesz o prezerwatywie jesli nie zostałą uszkodzona podczas stosunku nie ma sie czym marwic nawet jesli doszło to wytrysku wew nawet w dni płodne
napisał/a: Giizmo 2012-01-14 15:10
Tak, wiemy o tym oczywiście. Czyli rozumiem, jeśli odpowiednio umiejętnie stosuje się globulki, to jedynym problemem w dni płodne będzie sytuacja jeśli podczas wytrysku prezerwatywa pęknie? Wtedy ciąża gwarantowana? A jeśli do tego nie dojdzie (pęknięcia) to nie ma się czym przejmować?
napisał/a: wikam2 2012-01-14 15:24
Dni płodne plus nasienie w pochwie to max 40% na ciążę. Nie jest tak, ze stosunek w dni płodne = ciąża.
Ponadto - nie ma 100% bezpiecznej anty. Odpowiednio użyte globulki czy kondom i tak nie daje 100% pewności - spójrz na współczynnik pearla.
Ale połączenie tych metod jest już bardzo bezpieczne.
Ja sobie dopomóc ? Zadbaj aby do pochwy nie dostał się preejakulat.
Zastosujcie formy o których mówisz i będzie ok.

No i co wazne dni płodnych się nie wylicza bo moze to wprowadzić w błąd.
napisał/a: ~Anonymous 2012-01-14 15:24
Jesli dziewczyna zgodnie z zasadą przyjmuje tak jak powinno sie te globulki+ prezerwatywa ,która nie została uszkodzona podczas stosunku raczej prawdopodobieństwo ciązy jest zerowe.
Powiem tak znam przypadki ze nawet jak dziewczyny zażywały pigułki antykoncepcyjne hormonalne doustnie pomimo ich zachodziły w ciąże ,ale to rzadkie przypadki i pewnie żadnych dodatkowych zabezpieczen nie używały,a tabletki czasami pewnie mogło sie zapomnieć przyjąć i juz metoda jest nie skuteczna.U was jest inaczej dodatkowo była prezerwatywa,która nie została uszkodzona ,wiec nie martw sie.Jesli nie jestes gotowi jezscze na rodzinke raczej trzeba uważac i byc rozsądnym w swoich działaniach bo czasem tak bywa ze człowiek ulega zatraceniu sie w przyjemności a po fakcie czuje strach,obawe.Pozdrawiam
napisał/a: wikam2 2014-04-02 18:04
Jeśli podejść do tego ostrożnie i wyedukowanym co do cyklu to może się przydać ;
[url_special=http://polki.pl/oblicz-dni-plodne-kalendarz.html:3l3iu8a0]https://polki.pl/oblicz-dni-plodne-kalendarz.html[/url_special:3l3iu8a0]