Czy po zażyciu Escapelle mogłam zajść w ciążę?

napisał/a: tyczka28 2018-08-29 14:03
cześć, 6 sierpnia wspolzylam z chłopakiem i pekla nam gumka, udałam sie do lekarza natychmiast, ale escapelle wzielam dopiero po ok. 25 godzinach. Lekarz zapewnial ze nie będę w ciazy, byłam kilka dni przed owulacja według mojego kalendarza, a cykle mam regularne. Dziś okres mi sie juz spoznia. 5 dni po zażyciu tabletki wystąpiły drobne krwawienia które trwały 5 dni, od tego czasu śluz sie zmienial, z gęstego do rzadkiego, wręcz wodnistego. Teraz znowu zgestnial, ale nie az tak. Bolą mnie też jajniki czy ti możliwe ze jestem w ciazy?
0ladybird0
napisał/a: 0ladybird0 2018-08-29 17:33
Możliwośc zawsze jest, natomiast musisz też pamiętać, że Escapelle to bomba hormonalna i możesz teraz mieć odstępstwa od normalnego cyklu. Najlepiej wykonaj test ciążowy
napisał/a: tyczka28 2018-08-30 00:12
tyczka28 napisal(a): cześć, 6 sierpnia wspolzylam z chłopakiem i pekla nam gumka, udałam sie do lekarza natychmiast, ale escapelle wzielam dopiero po ok. 25 godzinach. Lekarz zapewnial ze nie będę w ciazy, byłam kilka dni przed owulacja według mojego kalendarza, a cykle mam regularne. Dziś okres mi sie juz spoznia. 5 dni po zażyciu tabletki wystąpiły drobne krwawienia które trwały 5 dni, od tego czasu śluz sie zmienial, z gęstego do rzadkiego, wręcz wodnistego. Teraz znowu zgestnial, ale nie az tak. Bolą mnie też jajniki czy ti możliwe ze jestem w ciazy?

dodam też, że nie jestem pewna czy jakaś część wytrysku znalazla sie w środku, więc czysto teoretycznie czy te bóle jajników mogą występować przez samą tabletkę?
napisał/a: tyczka28 2018-08-31 09:36
test negatywny, jestem dobrej mysli. bardzo możliwe, że stres i ta bomba hormonalna tak na mnie działają, zwłaszcza ze jestem młoda