Dziwne objawy od paru lat

napisał/a: moondu 2010-10-26 21:39
Witam

Moje problemy polegają na tym że nie czuje się zbyt dobrze mam delikatne zawroty głowy, brak sił,ospałość, zwiększone ciśnienie krwi, guzy na węzłach chłonnych (usg prawidłowe) oraz wiele innych które przypomnieć teraz jest trudno.
Zacznijmy od widocznych znaków na moim ciele gdy czuje osłabienie a występuje one okresami to na mojej szyi pojawiają się takie dziwne guzki ten co teraz mi wyskoczył jest średnicy 1,5 cm (zdjęcia są poniżej). Ponadto mam biały nalot na języku wiele czytałem o kandydozie i może to być to ponieważ jak zjem kefir to ten nalot się pomniejsza,stolec mam koloru żółtego od jakiegoś roku (nie zmieniłem diety) moje białka oczne są popękane non stop i w tych samych miejscach tak jakby były widoczne żyłki (mogę zdjęcie zrobić). Teraz przejdźmy do niewidocznych objawów czasami boli mnie pachwina po np biegu tam gdzie mam guzki na węzłach chłonnych oraz czasami brzuch 3 cm po prawo (względem Ciebie). Badanie które miałem robione są w normie czyli krew mocz stolec. Z krwi TSH troszkę ponad normę lecz po ponownym zrobieniu badania na TSH było w normie (dolnej normie). Ogólnie moja lekarka myśli że jestem zdrowy lecz moje zdrowie pogorszyło się po pewnej imprezie z duża ilością alkocholu (2lata temu) i od tamtej pory na języku pojawił mi się ten biały nalot oraz nieprawidłowy stolec. Dziwi mnie parę rzeczy w moim ciele na przykład się nie poce piję dużo lecz jak jeżdzę na rowerze biegam to ani jedna kropla potu ze mnie nie schodzi wręcz przeciwnie jestem rozgrzany jest mi gorąco aż myślę że się zaraz przegrzeję. Rozpisałem się mam nadziję że mi ktoś da parę cennych rad bo naprawdę chciałbym się cieszyć życiem a nie tylko zastanawiać się czy dam radę czy nie mam ogólnie 21 lat moje BMI to 26,9 lecz po mnie nadwagi strasznie nie widać.

Dziękuje
Zdjęcia mogę jedynie wysłać na prywatną wiadomość ze względu na ograniczenia więc jakby ktoś był zainteresowany to proszę pisać