Drgająca powieka

napisał/a: aalealeks 2018-03-22 14:32
Witajcie dziewczyny !
Jakiś czas temu miałam ogromny problem z drgająca powieką. Bardzo przeszkadzało mi to w pracy. Przeczytałam na internecie o produkcie o magnezie z potasem Aspot. Brałam go systematycznie przez miesiąc i nic mi nie pomogło. Powieka ciągle drgała co bardzo utrudniało mi prace bo nie mogłam się skupić przy klientach (pracuje w sklepie). I w końcu znalazłam Femak firmy mpslab. To połączenie magnezu ,żelaza , potasu i witaminy b6. Po 2 tyg moje dolegliwości przeszły i do dziś nie mam z tym problemu. Dla wszystkich Polek zmagających się z podobnym problemem.
napisał/a: dragoon11 2018-03-22 17:19
Często zdarza się, że mam ten sam problem. Też staram się zażywać więcej witamin. Jednakże nie zawsze to pomaga. Na szczęście to bardzo krótkie "ataki" :)
napisał/a: Gabi1234 2018-04-20 15:33
Też mam czasami problem z drgającą powieką, chociaż w moim przypadku bardziej uciążliwe są nocne skurcze łydek spowodowane właśnie niedoborem magnezu. Wystarczy, że kilka dni będę brać dobry (!) magnez i problem mija. Łykanie węglanu lub tlenku magnezu, który jest słabo wchłaniany niestety niewiele daje.