Czy zdrada może prowadzić do depresji?

napisał/a: tofik13 2010-08-05 16:28
Zdradził, ale nie żałuje. Wolałby kochankę, ale go zostawiła. Poza tym jest raczej w porządku mężem.. dobrze zarabia, dba o rodzinę.. od czasu zerwanią z ta, z którą zdradzał żonę nie ma z nim kontaktu! Zamknął się w sobie, często nie nodbiera telefonów, o wyjściu na piwo z kumplami nie wspomnę. Czy to mmożliwe, żeby facet nmiał depresję? Jak zapytałem czy chciałby do niej wrócić mówi że raczej nie to o co chodzi...?
napisał/a: to_ja1 2010-08-05 22:04
facet może mieć depresję, jasne. ale dla mnie to jest prawidłowa reakcja (przygnębienie) na pogmatwane życie (które sobie sam, dosłownie, popieprzył). myślę, że powinien się zastanowić, czego chce. nie można być dobrym mężem ani ojcem i zdradzać. podwójne życie musi niszczyć.
dr-anna-wilczynska
napisał/a: dr-anna-wilczynska 2010-08-06 10:54
Witam!
oczywiście każdy może mieć depresję. spore zamieszanie sobie Pan zrobił. może miał plany, może był zakochany. tego nie wiadomo. poza tym stracił podwójnie i jest sam. A to jest przygnębiające.
a Wy jak się czuliście gdy zostaliście odrzuceni przez kogoś?
stokrotka_
napisał/a: stokrotka_ 2010-08-06 23:46
Jeśli ktoś mnie odrzucił, zawsze miałam to gdzieś. To było automatyczne. Jestem zbyt atrakcyjna i zbyt wiele warta, aby uganiać się za kimś, kto mnie nie chce. Ja muszę zachwycać. Związek cieszy mnie tylko wtedy, gdy mężczyzna jest szczęśliwy, że może być z kimś takim jak ja. Nie mogłabym nikogo prosić o zainteresowanie, o miłość, o to, abym mu się podobała. Jak nie, to nie!