Bóle brzucha

napisał/a: mieczek 2010-11-21 15:40
Proszę o poradę w związku z uporczywymi , silnymi bólami zaczynającymi się nagle w okolicy mostka . Potem ból zaczyna promieniować w okolice żuchwy i do pleców pod łopatki . Ból ma charakter uciskający i rozrywający . Często przy tym często mi się odbija . Zauważyłem , że jak zażyję trochę sody , popijając wodą to ból chwilowo słabnie .
napisał/a: augustyn888 2010-11-21 18:39
mieczek napisal(a):Proszę o poradę w związku z uporczywymi , silnymi bólami zaczynającymi się nagle w okolicy mostka . Potem ból zaczyna promieniować w okolice żuchwy i do pleców pod łopatki . Ból ma charakter uciskający i rozrywający . Często przy tym często mi się odbija . Zauważyłem , że jak zażyję trochę sody , popijając wodą to ból chwilowo słabnie .Miałem podobnie ale do dzisiaj praktycznie nie znam przyczyny.Podejrzewam że miało na to wpływ zażywanie leków,chyba antydepresyjnych,szczególnie wydaje mi się że po Seronilu.
napisał/a: mieczek 2010-11-23 17:58
Zibi4 , z tego co mi odpisałeś dalej nic nowego nie wiem ,a tego leku nie przyjmowałem . Chyba trzeba ruszyć do konkretnego lekarza .
napisał/a: augustyn888 2010-11-24 07:41
mieczek napisal(a):Zibi4 , z tego co mi odpisałeś dalej nic nowego nie wiem ,a tego leku nie przyjmowałem . Chyba trzeba ruszyć do konkretnego lekarza .


Ja sam do dzisiaj nie wiem konkretnie skąd to się brało,jak również lekarze którym o tym mówiłem.Miałem tylko pewne podejrzenia o których napisałem.Po zmianie leku ustąpiło i na razie mam z tym spokój,więc nie drążę dalej tego problemu,bo go już nie ma.U Ciebie oczywiście może być inna przyczyna,więc jeśli Ci to dokucza to lepiej udać się do lekarza.
Pozdrawiam.
napisał/a: mieczek 2010-11-24 12:03
Zibi4 , dzięki za próbę pomocy . Cześć .