błagam was o pomoc : (

napisał/a: izuaa 2012-03-21 17:48
Cześć . Specjalnie założyłam sobie tutaj konto ponieważ mam problem ..
Mam 13 lat. od 17 lutego mam problem z żołądkiem , jelitami . MAM CIĄGŁE MDŁOŚCI ( nie wymiotuje ) mam tego dosyć ! mam także często : rozwolnienie , zaparcie , rozwolnienie , zaparcie. Jestem okropnie osłabiona . Czuje sie zawsze jak bym miala zemdleć . Często strasznie boli mnie brzuch . Naprawde nie chce mi sie żyć .. to mnie wykańcza . Ciągle sie boje ze zwymiotuje . Mdłości wtedy są okropnie większe . Byłam u lekarza 2 razy . on powiedział ze jak mi nie przejdzie do 11 marca to zapisze mnie na badania do szpitala . Poszłam 3 raz ale mojego lekarza nie bylo i tylko mi powiedział ( ten inny lekarz ) że mi przejdzie . Na początku brałam acidolac i diphergan .. potem polprazol i biotyk . a teraz syrop na uspokojenie , sól fizjologiczna i jakies durne tabletki ! TO MI WOGÓLE NIE POMAGA ! :c
.. JA NAPRAWDE CHCE NA BADANIA DO SZPITALA .. CHCE WIEDZIEĆ CO TO .. JAK NAMÓWIĆ RODZICÓW ZEBY POSZLI ZE MNĄ DO LEKARZA ? mam chęć zasnąć i sie nie obudzić .. jestem wiecznie wykończona ! ciągle jezdzi mi w brzuchu , okropne mdłości , ból brzucha , piecze mnie żołądek , mam gęsta śline , ciągle mi sie odbija ..
CO MAM ROBIĆ ? ;C MAM DOSYĆ ..
MIAŁ Z WAS KTOS COS PODOBNEGO ?
BARDZO BŁAGAM O ODPOWIEDZI ...
ja nie wytrzymam psychicznie !
boje sie chodzić do szkoły , boje sie ze zwymiotuje ! ratunku ; (
napisał/a: ~Dariusz 2012-03-21 23:53
Jedyny sposób aby zrobić sobie specjalistyczne badania to wezwanie pogotowia. Zabiorą Cię do szpitala i wtedy wykonają potrzebne badania. W przeciwnym razie będziesz się męczyć jeszcze długo. A to może być poważna sprawa. Aby nie było za późno. Zmuś rodziców aby ktoś poszedł z tobą do lekarza... to chore , że nikt o tym nie myśli.
napisał/a: snigel121 2012-03-22 07:53
Witaj, dziewczyno jedna rada, żeby dostać sie do szpitala to udaj się raz jeszcze do lekarza, tam zacznij krzyczeć, rozpłacz sie, że masz silne bóle brzucha, mdlej...myślę, że na takie Twoje zachowanie lekarz odpowiedni zareaguje i wezwie pogotowie a oni już Tobie pomogą . Dziwie się tylko, że nie masz zadnej pomocy ze strony rodzinki....szok!!!
gajaa
napisał/a: gajaa 2012-03-22 08:20
snigel121 napisal(a): Witaj, dziewczyno jedna rada, żeby dostać sie do szpitala to udaj się raz jeszcze do lekarza, tam zacznij krzyczeć, rozpłacz sie, że masz silne bóle brzucha, mdlej...myślę, że na takie Twoje zachowanie lekarz odpowiedni zareaguje i wezwie pogotowie a oni już Tobie pomogą . Dziwie się tylko, że nie masz zadnej pomocy ze strony rodzinki....szok!!!


Przesadzona histeria może sprawić, że dziewczynę uznają po prostu za histeryczkę i zalecą zwyczajny odpoczynek. Nie radziłabym więc przeginać...
Pogotowie? Jeśli jest naprawdę bardzo źle.
Nie możesz iść sama do lekarza?
napisał/a: billyrubin 2012-03-22 08:27
Dolegliwości mogą występować na tle nerwowym i badania być może niczego nie wykazały. Spróbuj skontaktować się ze swoim lekarzem rodzinnym i na spokojnie przestawić mu problem. Być może, że nie jest to, mimo swojej uciążliwości, nic poważnego.
Odradzam wzywanie pogotowia w tzw. nieuzasadnionych przypadkach.