biostymina

napisał/a: AGATA PIWKO 2011-01-06 13:39
Witam chciałam zapytać czy przy hashimoto moge przyjmować biostymine.Zalecił mi dermatolog na wypadanie włosów.
djfafa
napisał/a: djfafa 2011-01-06 13:48
AGATA napisal(a):Witam chciałam zapytać czy przy hashimoto moge przyjmować biostymine.Zalecił mi dermatolog na wypadanie włosów.


Hmm pytanie jest trudne gdyż Biostymina to lek silnie działającu immunologicznie co w Twoim przypadku nie jest wskazane, jednak jej działnie jest inne niż typowych szczepionek odpornościowych, działa zupełnie inaczej, aczkolwiek ja bym był ostrożny w jej stosowaniu doustnym, ale Ty zapewne masz wcierać we włosy tak?
Jakie ostanio miała poziom przeciwciał?
napisał/a: AGATA PIWKO 2011-01-06 14:03
Nie wiem dawno nie robiłam przeciwciał a mam to stosować doustnie i właśnie wyczytałam ,aby nie stosować przy chorobach z autoagresji.
napisał/a: AGATA PIWKO 2011-01-06 14:06
Mam jeszcze jedno pytani e byłam na mezoterapii skóry głowy i lekarka stwierdziła,że mam słabe krążenie w skórze głowy i to może być przyczyną wypadania włosów.Mozna jakoś temu zaradzić?
djfafa
napisał/a: djfafa 2011-01-06 14:18
Doustnie bym nie brał bez wiedzy jaki mam poziom przeciwciał, ale nie moge ingerować w decyzje lekarza, wiec decyzja nalezy do Ciebie. Tylko że biostyminę na porost włosów stosuje się wcierając ją w głowę, bynajmniej ja tak słyszałem.

Co do krążenia "w głowie" są na to leki począwszy od słabego ginko biloba bo silne takie jak winpocetyna, w tym zakresie lekarz ma duże pole manewru.