W jakich facetach zakochują się kobiety?

Z badań wynika, że kobiety pociągają faceci dający bezpieczeństwo, a także: odpowiedzialni, przedsiębiorczy, mili, towarzyscy, z pasją i... niespecjalnie ładni. Mężczyzna powinien być schludny, czysty, ładnie pachnieć, ale przede wszystkim ma wygadać męsko, nieco brutalnie.

Z badań wynika, że kobiety pociągają faceci dający bezpieczeństwo, a także: odpowiedzialni, przedsiębiorczy, mili, towarzyscy, z pasją i... niespecjalnie ładni. Mężczyzna powinien być schludny, czysty, ładnie pachnieć, ale przede wszystkim ma wygadać męsko, nieco brutalnie.

W jakich facetach zakochują się kobiety?

Fot. foto.edipresse.pl

Każda kobieta ma inny system wartości i dla każdej priorytetem będą inne cechy. Jedno jest pewne – nie samym ciałem żyje człowiek. Wygląd faceta dla kobiety (no może poza wzrostem, bo każda chce mieć wyższego do siebie) nie ma większego znaczenia. Najważniejsza jest osobowość!

Zobaczcie najbardziej pożądane cechy idealnego mężczyzny!

1. Inteligencja

Facet, który potrafi zaskoczyć swoją wiedzą i błyskotliwością podczas rozmowy potrafi być fascynujący. Jeśli jest przy tym skromny, nie przemądrza się i jest dobrym słuchaczem, na 100% może liczyć na zainteresowanie kobiety.

2. Zaradność

Jeśli mężczyzna potrafi odnaleźć się w różnorakich sytuacjach, kobieta czuje wewnętrzny spokój. Dobrze mieć poczucie, że facet załatwi formalności kredytowe, znajdzie drogę kiedy zgubi za granicą, wymieni koło w samochodzie, skręci meble, zarobi pieniądze, zorganizuje czas, by móc pobyć z ukochaną.

3. Pasja

W jakich facetach zakochują się kobiety?

Faceci bez zainteresowań to nudziarze. Jeśli mężczyzna ma swoją pasję, potrafi o niej mówić i zainteresować nią kobietę do tego stopnia, że sama chce spróbować sprawdzić się w jego hobby – ma ją w garści. Dziewczyny kochają facetów aktywnych. Pociągający są ci, którzy nurkują, jeżdżą na motocyklu, latają na paralotni. Taki facet daje nadzieję na emocjonujący związek.

4. Pieniądze

Nie chodzi tu o duże zarobki i wielkie zasoby portfela. Facet powinien być niezależny w kwestiach finansowych na tyle, by dawać poczucie bezpieczeństwa. Kobiety zwracają uwagę na pozycję mężczyzny, jego wiedzę czy stanowisko głównie dlatego, że myślą o przyszłości - czy partner zadba kiedyś o dom, dzieci.

5. Spokój

Mężczyzna powinien być zrelaksowany. Facet, który ma w sobie wewnętrzny spokój, prowadzi rozmowę na luzie. To co mówi jest spójne, nie szuka w głowie nerwowo kolejnego tematu do rozmowy, by podtrzymać rozmowę.

6. Przytulanie

Dla większości kobiet jest ważniejsze niż całowanie i seks. Facet, który przytula pokazuje, że w związku ważna jest dla niego bliskość. Przytulanie daje ukojenie, radość, wdzięczność. Pojawia się poczucie bycia ważnym, rozumianym, akceptowanym.

7. Poczucie humoru

W jakich facetach zakochują się kobiety?

Nie chodzi o to, by facet był żartownisiem i miał lekceważący stosunek do świata. Chodzi o to, by w związku było dużo radości, śmiechu i mądrego pocieszenia w trudnych chwilach. By rozmowa była przyjemnością, dzięki której najsmutniejszy dzień stanie się do zniesienia.

8. Współodczuwanie

Jeśli mężczyzna jest empatyczny, ma umiejętność wczuwania się w położenie innej osoby i potrafi się z uczuciowo z kimś identyfikować - bez problemu będzie potrafił zrozumieć kobietę.

9. Stosunek do innych

Kobiety zawsze zwracają uwagę na to jak mężczyzna nawiązuje kontakt z innymi ludźmi. Czy nie traktuje ich z góry, czy jest uprzejmy dla rodziców, ludzi starszych, obsługi w restauracji, innych kobiet. Jeśli tak nie jest, nie wróży to dobrze dla przyszłości związku.

10. Schludny wygląd i ładny zapach

Choćby facet posiadał wszystkie powyższe cechy, ale „odrzucał fizycznie”, nie ma szansy na udany związek. Umyte ciało, czyste ubrania, obcięte paznokcie, zadbany zarost, zęby w „komplecie”, delikatne perfumy – to podstawa. Natomiast pojęcie „przystojny” jest bardzo indywidualną sprawą. Inaczej będzie wyglądał buntownik, artysta, sportowiec, romantyk i każdy na swój sposób może być interesujący. Jednak kobiety pociąga w facetach to co odróżnia ich od nich samych – nieco brutalny wygląd, mocna budowa ciała, jednodniowy zarost. I to jest to „ciacho”!

Fot. foto.edipresse.pl

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)