Na czym polega terapia dla par?

Tajemnicze rozmowy, które pomagają wyjść z największych kryzysów. Zdradzamy, na czym tak naprawdę polega terapia dla par
Marta Wilczkowska / 25.06.2014 06:59
Agnieszka Szafrańska-Romanów, psycholog z poradni Centrum probalans opowiada na czym polega terapia dla par. Radzi też, kto powinien zdecydować się na skorzystanie z terapii dla par i jak długo powinna trwać terapia, by była skuteczna.

Dowiedz się po czym poznać, że powinniście zdecydować się na skorzystanie z pomocy terapeuty i psychologa i co możesz zyskać, podejmując decyzję o walce o związek.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/19.09.2017 19:23
Chodziłam razem z moim partnerem na taką terapię dla par i jestem bardzo zadowolona. Trafiliśmy na bardzo dobrego specjalistę w klinice psychomedic. pl, który wysłuchał i pomógł. Gdyby nie to pewnie nie bylibyśmy razem, a teraz jest już dobrze, nawet czekamy na synka ;) Polecam wszystkim.
/12.02.2017 12:58
Ja mam wrażanie, że nadal terapie dla par, czy w ogóle wizyty u psychologa są jeszcze tematem tabu, że się wstydzimy tego, że potrzebujemy pomocy. A przecież to nic złego i może naprawdę pomóc. Ja chodzę do Ośrodka Harmonia i przyznam, że znacznie lepiej się czuję po tych spotkaniach, dużo dają.
/30.05.2016 09:16
Byłam z mężem na takiej terapii. Z początku nie do końca wierzyłam, że to się może udać, ale nadzieję mieliśmy oboje. Inaczej nie podejmowali byśmy tej próby. Udanej próby. Jesteśmy razem, radzimy sobie wspólnie z problemami i stanowimy dla siebie oparcie. Wybraliśmy Dagnę Ślepowrońską w Chmielnej, aby przypomniała nam jak bardzo się kochamy. Trzeba było zaangażować do tego osobę trzecią. Ważne jednak, że poskutkowało. Inaczej wątpię, że nasz związek by przetrwał. Gdyby ktoś potrzebował takiej pomocy i chce ratować związek warto się zapoznać z psychologgia.pl