Dla mężczyzn liczy się nie tylko wygląd. Oto 7 kobiecych cech, które są dla wielu z niż ważniejsze niż uroda

Jesteś szczęściarą, jeśli je masz. Co przyciąga facetów i najbardziej kręci w kobietach? Które cechy są dla nich najważniejsze i zwiększają szansę na powodzenie w miłości?
Marta Słupska / 10.11.2017 11:22

Jeśli wydawało ci się, że panowie interesują się jedynie kobietami o wyglądzie supermodelek, jesteś w błędzie. Większość z nich szuka w potencjalnych partnerkach czegoś więcej niż urody.

Cechy, które cenią mężczyźni

Przyznajemy: uroda przyciąga. Kobiecie o pięknym wyglądzie na pewno łatwiej jest poznać interesującego ją mężczyznę, tylko co potem? Urocza buzia, kształtny biust czy długie nogi to trochę za mało, by zatrzymać partnera na dłużej i sprawić, by się zakochał i zaczął planować przyszłość we dwoje. Przynajmniej w przypadku dorosłych i dojrzałych ludzi. Co zatem sprawia, że mężczyźni szaleją na punkcie pewnych kobiet, a – co ciekawe – kobiety te nierzadko  wcale nie wyglądają perfekcyjnie?

Tak, zgadliście – chodzi o charakter. A konkretnie o pewne cechy, które powodują, że panom szybciej bije serce i są gotowi bardziej zaangażować się w związek. Cechy te mają tylko niektóre kobiety i chociaż część z nich wydaje nam się mało potrzebne w życiu codziennym, to właśnie one sprawiają, że w męskich oczach panie, które je mają, wydają się być idealnymi partnerkami!

Zobacz też:
Jak odróżnić miłość od zauroczenia?
Miłość po 40. może być cudowna!

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (16)
/14.02.2018 16:08
kocha się nie dla czegoś a pomimo czegoś. Reszta to bujda dla blachar, które niczym więcej nie dysponują poza urodą, żadnych umiejętności, zainteresowań i jeszcze się cieszą że ktoś je wybrał bo wyglądają. Faceci zaś to pustaki skoro ''zakochują'' się w cesze na którą taka lalunia nie zapracowała, bo dane miała z natury. Śmieszne to całe puste gadanie o miłości, bo jak kobieta się zestarzeje, czy zachoruje i przestanie być taka ładna to co? gość ją zostawi bo ''zakochal sie'' jedynie w opakowaniu.
/13.02.2018 14:26
Każda kobieta musi wiedzieć jak zrobić chłopowi dobrze!!! Za dobry sexik facet zrobi wszystko. Co z tego jak będzie super księżniczka, która uważa że sex to grzech - jedna wielka porażka i w konsekwencji zdrady i rozwód. Do tego jeśli są już dzieci to też cierpią. Także drogie Panie róbcie wszystko w domu, tak żeby chłop nie szukał spełnienia fantazji poza nim i wszystko będzie dobrze. W przeciwnym przypadku nie miejcie do nikogo pretensji tylko do siebie.
/22.01.2018 09:55
proponuje wyjechac na poludnie rumunii, wloch, francji czy hiszpanii - polrtugalek nie polecam.... nietylko piekne brunetki ale za to zadziorne i takie ktore uwielbiaja sex- obojetnie co by o sobie nie myslaly, polki przy nich to kaszaloty
POKAŻ KOMENTARZE (13)