Jak przyciągnąć pieniądze i sławę?

Stylowe, klasyczne, a może ze zdobieniami? Producenci pozostawiają nam spore pole do manewru.

Energia pieniędzy - to bardzo delikatny rodzaj psychologicznej otoczki. Energia sławy jest jeszcze delikatniejsza.

Jak przyciągnąć pieniądze i sławę?

Zdaniem jasnowidzów, aby przyciągnąć do swojego życia energie zarówno pieniędzy jak i sławy, należy nie tylko poddać się rytuałom, ale zmienić swoja własna otoczkę energetyczna, zwaną aurą.
Tak naprawdę energia pieniędzy i sławy składa się z kilku komponentów, z których każdy pełni odrębne ważne funkcje:

  • Delikatna struktura energetyczna w postaci symbolu, związanego z dobrobytem i sławą. Dla każdej osoby to indywidualny symbol.
  • Program, wg którego symbol pracuje – to bioenergetyczne paliwo, które możemy czerpać od ludzi sukcesu.
  • Psychoemocjonalny stan każdego z nas – pozytywne myślenie, chęć do działania, dobry stan fizyczny.

Naprawiając energetyczne działanie wszystkich komponentów, osiągniesz namacalny rezultat w świecie materialnym – pieniądze i sławę.

Aby stworzyć egregor sukcesu i sławy i korzystać z niego w swoim realnym życiu, musisz wykonywać regularnie pewien rytuał, który nie pozwoli uciec wypracowanej energii.

Narysuj w kole symbol, który kojarzy Ci się z energia pieniędzy i sławy. Może to być zwykły obrazek lub kilka symboli. Zawieś obrazek nad wezgłowiem łóżka lub w jego okolicach. Weź naprzemienny prysznic, rozluźnij się, weź kilka głębokich wdechów, patrząc na przygotowany symbol. Biorąc wdech wyobraź sobie, jak energia pieniędzy, sukcesu i sławy, w postaci złocistych promieni słonecznych, wchodzi przez ciemię i rozchodzi się po całym twoim ciele. Wydychając, wyobraź sobie, że wraz z wypuszczanym powietrzem wychodzi z Ciebie bieda, problemy, negatywne emocje. Po 12 takich wdechów i wydechów popatrz na symbol i poczuj te emocje, które mogły by się pojawić, gdybyś już teraz był bogatym człowiekiem sukcesu. Codziennie rano i wieczorem wyobrażaj sobie, jak od Twojej głowy ciągnie się złota nić w kierunku symbolu. Takie proste ćwiczenie zapewni Ci przypływ energii i sił.

Podczas pracy nad przyciąganiem pieniędzy nie myśl o negatywnych emocjach, zapomnij o problemach, skup się na pozytywach. Za każdym razem kiedy masz kontakt z człowiekiem sukcesu lub widzisz go w telewizji, wizualizuj swój symbol, aby napełnić go energią. Nie spotykaj się z osobami, które ciągle narzekają. W ten sposób wyciągają z Ciebie Twoją pozytywną energię, pracującą na Twój dobrobyt i sukces. Siła myśli ma wielką moc, jeśli dobrze ją wykorzystywać, można osiągnąć sukces. Rozpocznij pracę z opisaną technika, a już za miesiąc Twoje pole energetyczne ulegnie zmianie.

Astrostar.pl - konsultacje jasnowidzów, tarocistów, astrologów

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
dobre i przydatne rady. Szczególnie wizualizacja.