Gwiazdy Hollywood w walce ze stresem

Życie gwiazd, choć pełne blasku, nie pozbawione jest też stresu. Jak sobie z nim radzą znane kobiety?

/ 10.02.2010 13:11 POWRÓT DO ARTYKUŁU

Na brak stresów nie mogła też narzekać Nicole Kidman. Australijska aktorka sławna stała się u boku swojego pierwszego męża, Toma Cruise'a. Jednak po 11 latach, z pozoru szczęśliwego związku, jej świat zaczął się walić. Cruise zostawił ją dla hiszpańskiej aktorki Penelope Cruz. Kidman, która była wtedy w ciąży, poroniła. Nie chcąc myśleć o kłopotach osobistych, Nicole rzuciła się w wir pracy. Musical "Moulin Rouge" okazał się rewelacyjnym lekarstwem, a za rolę Satine aktorka otrzymała Złoty Glob.

Idąc za ciosem przyjęła rolę Virginii Woolf w filmie "Godziny". Jednak perfekcjonizm, którego nauczył ją Cruise, doprowadził Nicole na skraj załamania. Bardzo chciała oddać charakter granej przez siebie postaci. I jej się udało. Jednak zapłaciła za to wysoką cenę. Tak bardzo przeżywała każdy dzień zdjęciowy, że nabawiła się bezsenności. Przychodziła na plan niewyspana i z podkrążonymi oczami. Trwało to do zakończenia zdjęć. Film okazał się największym sukcesem w karierze Kidman. Otrzymała za niego najważniejszą filmową nagrodę - Oscara.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)