To remedium na wiele dolegliwości! Poznaj zioła szwedzkie

Zioła szwedzkie to unikatowa kompozycja 11 ziół. Mieszanka może być stosowana profilaktycznie lub leczniczo na wiele dolegliwości.
Marta Kosakowska / 5 miesięcy temu

Zioła szwedzkie to mieszkanka 11 składników. W jej skład wchodzą: szafran, aloes, manna, arcydzięgiel, senes, rabarbar, mirra, kurkuma, teriak, dziewięćsił i kamfora. Ta unikatowa kompozycja ziół to remedium na wiele powszechnych dolegliwości. Na co pomagają zioła szwedzkie?

Działanie ziół szwedzkich

Mieszankę można stosować profilaktycznie lub leczniczo w postaci naparu lub okładów. Zioła szwedzkie polecane są m.in. na wzdęcia, zaparcia, kolki, problemy żołądkowo-jelitowe czy migreny. A także w leczeniu przypadłości skórnych np. wysypkach czy trądziku.


Zioła szwedzkie - na co pomagają?

Ale to nie wszystko! Na co jeszcze można stosować zioła szwedzkie? Dowiedz się z materiału wideo!

Przeczytaj:
Zioła w profilaktyce nowotworów
Sposoby na zawsze świeże zioła

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 miesiące temu
Niśka, czopki sobie wypróbuj! Tylko nie takie glicerynowe co to nigdy nie wiesz kiedy Cię dopadnie... lepiej poproś w aptece o takie dla kobiet w ciąży, są mega delikatne i działają w moment bo po 15 min masz spokój.
/4 miesiące temu
Uwielbiam zioła, codziennie piję np czystka, bo kiedyś miałam borelioze. Niesamowicie działa, bardzo polecam! Pijam też mięte i zieloną herbate, ale szukam jakiś dobrych nie przeczyszczających ziół na zaparcia i nie moge znaleźć... ktoś coś poleci?