POLECAMY

Odchudzanie, lepsza cera i... 5 korzyści z jedzenia miodu. Wystarczy łyżeczka dziennie!

Miód wpływa nie tylko na zdrowie, ale też na urodę.
Marta Słupska / 6 miesięcy temu

Wyobrażacie sobie taką pastylkę, po której połknięciu moglibyśmy czuć się świetnie, pięknie wyglądać i zyskać spokój i równowagę? Magiczną tabletkę, która zapewni zdrowie, urodę i uwolni od stresu? Nikt jej jeszcze nie wynalazł, ale okazuje się, że w naszym otoczeniu jest coś, co działa podobnie: to miód.

Na zdrowie i nie tylko

Nie dość, że pyszny, to jeszcze zdrowy – miód to prawdziwe bogactwo składników. Nie bez przyczyny już w starożytności był używany w lecznictwie, na przykład do przygotowywania maści, a także do pielęgnowania urody (Kleopatra kąpała się w kozim mleku i miodzie). Występuje w wielu rozmaitych rodzajach, chociaż najpopularniejszym jest wielokwiatowy, który działa jak naturalny antybiotyk, hamując rozwój bakterii.

Lekarze zalecają spożywać miód i zastępować nim cukier. A czego możemy się spodziewać, jeśli codziennie będziemy sięgać po łyżkę miodu? Zobaczcie w naszej galerii.

Dowiedz się więcej o miodzie: co zawiera?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/6 miesięcy temu
Najlepiej stosować zbilansowaną dietę, ja ostatnio pije koktajle odchudzające i schudłam już 4 kg. Przepisy biorę z bloga fitynka
/6 miesięcy temu
Jestem w trakcie kuracji z suplementem Slimcea. 4 tygodnie i spadek wagi o 5kg. Wydaje się to świetnym rezultatem. Odczuwam to co większość, blokadę głodu / łaknienia oraz przyśpieszoną przemianą materii. Super środek za małe pieniądze.
/6 miesięcy temu
No ja akura miodu nie lubię. A co do odchudzania t już wolę stosować iqacai i przynajmniej mam pewność, ze schudnę bo od miodu to chyba tak może średnio z tym być. No i do tego plus ćwiczenia i na pewno waga pójdzie w dół.