POLECAMY

Terapia jajem w praktyce: oczyszczanie głowy

W jaki sposób można oczyścić głowę jajem zgodnie z tą prastarą terapią? Jakie ruchy dłonią i jajkiem należy wykonywać? Jak odczytać informacje z jaja po terapii? Przedstawiamy terapię oczyszczania głowy jajem krok po kroku.
Terapia jajem w praktyce: oczyszczanie głowy

Oczyszczanie jajem głowy. Jak to zrobić?

Głowę oczyszczamy całym jajem, stając po prawej stronie oczyszczanej osoby. Ujmujemy jajo prawą dłonią, kładąc je na czole, tuż obok włosów. Następnie wodzimy prawoskrętnie, do siebie i w dół, wykonując dookoła głowy, po włosach aż do szyi, wielkie koło, następnie coraz mniejsze kółka, zmierzając stopniowo do ciemienia, i znowu zataczamy coraz większe kręgi aż do pozycji wyjściowej.

Teraz już obracamy jajem poziomo, poprzez czoło, uszy i oczy, następnie przez policzek i poniżej ust, po brodzie, schodząc na gardło i szyję. Po szyi i tarczycy robimy co najmniej trzy kręgi i w odwrotnej kolejności powracamy do punktu wyjścia na czoło. Robimy jeszcze kilka kręgów po owłosionej głowie, zmierzając do końca owłosienia szyi na karku. Tutaj podkręcamy i zdecydowanie odrywamy jajo od głowy.

Należy pamiętać o tym, że rozpoczynamy na czole, a kończymy po przeciwnej stronie głowy, na szyi.

Następnie wybijamy jajo do wysokiej szklanki, o ile taką mamy, prawie do pełna napełnionej wodą. Może być zwykła szklanka, ale lepiej, by była ona trochę wyższa.

Samym jajem w trakcie wodzenia obracamy w prawo, natomiast jajko trzymane w palcach obracamy dookoła jego osi w stronę przeciwną do kierunku toczenia – „pod włos”, zupełnie jak na starych filmach z dzikiego Zachodu, kiedy to dyliżans jedzie do przodu, a koła obracają się do tyłu. W trakcie taczania jajkiem po głowie wyobrażamy sobie, że nawijamy wyciągnięte z głowy emocje, jakby na szpulkę w jajku.

Wybite do szklanki z wodą jajo pozostawiamy w spokoju, ponieważ potrzeba trochę czasu, aby się uformowały stosowne informacyjne struktury.

Zobacz też: Terapia jajem - potrzebne akcesoria

Odczytywanie informacji

Teraz możemy przystąpić do terapii jajem lub innej terapii, na przykład Reiki. W moim przypadku stosowałem pozycje Reiki na głowie i tułowiu od przodu. Następnie wykonywałem fajkowanie częściowe lub pełne, kończąc terapią Reiki na tułowiu z tyłu. Zajmowało mi to ponad dwie godziny, uwzględniając możliwie najlepszą organizację całego procesu uzdrawiania.

Posługując się moimi akcesoriami oraz wcześniej oddzielonymi od białka żółtkami, stosując usprawnione techniki usuwania zużytego żółtka, można znacznie przyśpieszyć procedurę jajkowania.

Nie należy zbyt wcześnie przygotowywać oddzielonych jajek, ponieważ niepotrzebnie wysychają.

W jaki sposób odczytujemy informację z wybitego do szklanki jaja?

Zobacz też:Terapia jajem w praktyce - odczytywanie informacji

Fragment pochodzi z książki "Naturalne metody uzdrawiania" autorstwa Tadeusza Piotra Szewczyka (Studio Astropsychologii, 2012). Publikacja za zgodą wydawcy.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/2 lata temu
Mam 22 lata od dziecka musialam sie zajac sama soba. Przygotowywalam sie do zamaz pojscia, tylko ze poraz kolejny wszystko na mojej glowie, nie radziłam sobie, wszystko mnie przytlaczało, czasem zaczynałam wydzierac sie jak nie wiem co na mojego narzeczonego, rzucałam w niego szmatami, czasem mu mowiłam ze mam ochote wziąć auto i na pierwszym murze sie zatrzymac. Nie wiem co sie ze mna działo, ale widziałam że tak dalej być nie może i że potrzebuję pomocy. Koleżanka interesująca się magią poleciła mi rytuał oczyszczenia aury na stronie energiaduchowa.co.pl , choć nigdy nie wierzyłam w takie rzeczy to spróbowałam. I okazało się że rzeczywiście uspokoiłam się wewnętrznie i przestałam być impulsywna. Choć wcześniej byłam sceptycznie nastawiona do magii, muszę przyznać że naprawdę mi to pomogło.
/3 lata temu
tak, to działa !!! 20 lat temu byłam na warsztatach, po zabiegu jaja wybijaliśmy do miseczki - były zbełtane, niektóre w kolorze ciemnobrązowym, ciemnozielonym, ogólnie wyglądały ohydnie ale nie ktore były jasne ( tam, gdzie osoby były zdrowe ). Każdy przynosil swieże jajka. . Tak jak gąbka zbiera brud fizyczny, tak jajko energetyczny :)...Nie ma w tym zadnej magii, jak i w całej bioterapii....wszystko opiera sie na fizyce, na odziaływaniu pól na siebie :)...no i trzeba móc i umiec tego dokonac :)
/3 lata temu
to nie jest kewstia wiary tylko wiedzy, jak byles dzieckiem to wWIERZYLES w swietego mikolaja dzis WIESZ ze on nie istnieje :)
POKAŻ KOMENTARZE (3)