POLECAMY

Ziołowa herbata, która odmieni twoje życie!

Szukasz sposobu na trawienie? Sięgnij po herbatę Verdin Fix.
Ziołowa herbata, która odmieni twoje życie! fot. Fotolia

Prowadząc zdrowy i aktywny tryb życia musimy szczególną uwagę zwracać na spożywane posiłki oraz zawarte w nich składniki. Często, nagłe przerwanie prowadzonej diety może doprowadzić do niestrawności i wzdęć. Która z nas nie zna tego nieprzyjemnego uczucia? Można próbować zwalczać go na wiele sposobów, ale jednym z najbardziej niezawodnych i najlepszych jest wypicie ziołowej herbaty, która przyspieszy trawienie i pomoże ci przywrócić prawidłową pracę jelit.

Najlepsza herbata

Na tle wielu herbat ziołowych wyróżnia się Verdin Fix. Z przeprowadzonych badań wynika, że aż 75% osób sięga po tę herbatę ze względu na jej wyjątkowy smak. Nawet osoby, nieprzekonane do herbat ziołowych zaczęły ją pić, kiedy wypróbowały Verdin Fix. Ale to nie wszystko, bo blisko 97% badanych jednogłośnie powiedziało, że z chęcią zamieniłoby szklankę zwykłej herbaty dla suplementu diety Verdin Fix. I jak tu nie kochać takiej herbaty ziołowej?

Uczucie ciężkości znika

Na wspomniane uczucie ciężkości herbata Verdin Fix będzie idealnym rozwiązaniem, a wszystko dzięki substancją w niej zawartych. Liść mięty pieprzowej stymuluję pracę żołądka, a także działa rozkurczowo. Kolendra siewna wpływa pozytywnie na proces trawienia tłuszczów oraz pomaga utrzymać prawidłowy cholesterol. Kminek likwiduje wzdęcia, dzika róża wzmacnia organizm, a mniszek lekarski m.in. ma korzystny wpływ na funkcjonowanie wątroby. Nie powinno, więc dziwić, że blisko 60% badanych wyznało, że po zastosowaniu herbaty Verdin Fix uczucie ciężkości po posiłku ustąpiło. Z kolei, 30% chwali bardzo szybkie działanie herbaty, a 47% uważa ją za najlepsz jaką piło dotychczas.

fot. Fotolia

Spróbuj czegoś nowego

Verdin Fix z myślą o osobach żyjących zdrowo i aktywnie przygotowało specjalną herbatę Verdin Fix Earl Grey, która wyróżnia się doskonałym smakiem i aromatem. Aż 76% badanych, od pierwszego spróbowania polubiło jej wyjątkowy smak. Dzięki, zawartym w herbacie składnikom wpływa ona korzystnie na układ trawienny. Dlatego też, doskonale sprawdza się w roli ciepłego napoju wypijanego zarówno przed, po, jak i w trakcie posiłku.

Od teraz, na zawsze pożegnaj ból brzucha!

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
zdecydowanie najlepsza herbata to Kusmi tea strawberry green. Moja ulubiona :) kupiłam ją kiedyś w jednym ze sklepów Krakowie ale go zamknęli i nie mogłąm nigdzie znaleźć. na szczęście odkryłam sklep internetowy homeandfood i mogę ją sobie zamawiać dowoli :)