Trilac fot. materiały prasowe

Trilac®

Zapobiega biegunkom w trakcie podróży
/ 30.05.2011 15:59
Trilac fot. materiały prasowe

Na wymarzony, wakacyjny wyjazd, czekamy z utęsknieniem cały, długi rok. Dlatego wolny czas, który spędzamy z dala od codziennych obowiązków, biura, laptopa i urywających się telefonów chcielibyśmy wykorzystać najprzyjemniej jak się da.

Celem naszych podróży są najczęściej kierunki egzotyczne: Egipt, Turcja, Meksyk. Niestety większość z nas poznała również tę mniej przyjemną stronę zagranicznych wojaży. Zmiana klimatu oraz wody, egzotyczne jedzenie, posiłki na mieście, gorsze warunki higieniczne to najczęstsze powody wystąpienia tzw. biegunki podróżnych. Dlatego też wybierając się do obcego kraju, warto zabezpieczyć się przed przykrymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego.

Zatrucia, biegunki, wymioty – ogólnie zwane zemstą faraona – to częste kłopoty turystów. W krajach południowych jest inna flora bakteryjna niż w Polsce i nasz żołądek w starciu z nimi przegrywa. Wszędzie tam, gdzie jesteśmy narażeni na kontakt z „obcymi bakteriami”, istnieje obawa, że resztę naszego wyjazdu spędzimy w hotelowej toalecie.

Nie pozwól, by niespodziewane kłopoty zdrowotne popsuły Tobie oraz całej rodzinie radość z wakacji. Dlatego oprócz słomkowego kapelusza, kremu z filtrem i aparatu fotograficznego, spakuj do swojej walizki Trilac®!


Lek Trilac® zawiera trzy szczepy bakterii kwasu mlekowego.                                                                     
Te mikroorganizmy, zwane także „dobrymi bakteriami”, umożliwiają rozwój prawidłowej flory bakteryjnej w przewodzie pokarmowym, zapobiegając w ten sposób dolegliwościom takim jak: biegunka, wymioty, zatrucia. Innymi słowy - wspierają nasz układ pokarmowy.

Wskazaniami do stosowania leku Trilac® jest:
- zapobieganie biegunce podróżnych
- leczenie wspomagające po antybiotykoterapii
- poantybiotykowe zapalenie jelit
 

Dawkowanie i sposób podania:
Lek Trilac® najlepiej przyjmować przed lub podczas posiłku z dużą ilością płynu.
Przed wyjazdem: należy zażywać 3 razy dziennie po 1-2 kapsułki leku Trilac® (w ten sposób przygotujemy swój układ pokarmowy na kontakt z obcymi bakteriami).
Podczas wyjazdu: należy zażywać 3 razy dziennie po 2 kapsułki leku Trilac® (nasz organizm będzie silniejszy w odpieraniu ataku „zagranicznych” bakterii).
Pojedyncze, spożywane ‘na bieżąco’ opakowanie leku Trilac® może być przechowywane w temperaturze pokojowej.
Lek Trilac® można podawać także dzieciom, wysypując zawartość kapsułki na łyżeczkę z płynem.

Cena : Lek Trilac® dostępny jest w opakowaniu zawierającym 20 kapsułek - ok. 16 zł

Produkt dostępny jest w aptekach na terenie całego kraju!

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Tagi: leki, trilac
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)