POLECAMY

Tenasil na grzybicę stóp i skóry

Wstydliwy problem? Tenasil to sprawdzone i skuteczne rozwiązanie w grzybicy skóry/ stóp.
Tenasil na grzybicę stóp i skóry fot. materiały prasowe
Tenasil jest kremem, który stosuje się w leczeniu grzybicy skóry. Preparat ten działa przeciwgrzybiczo na różne gatunki grzybów wywołujących choroby skóry np. grzybicę stóp. Kuracja trwa zaledwie tydzień, a u większości pacjentów już po kilku dniach terapii następuje poprawa stanu zdrowia. Tenasil jest wygodny w stosowaniu - wystarczy aplikacja raz dziennie. Lek dostępny w aptece, bez recepty.

Tenasil rekomendowany jest do stosowania w:

- grzybicy stóp
- grzybicy fałdów skórnych
- grzybicy skóry gładkiej
- drożdżakowym zakażeniu skóry
- łupieżu pstrym

Tenasil to terbinafina w postaci miejscowej:
1 g kremu zawiera 10 mg chlorowodorku terbinafiny.

Należy pamiętać, że nieregularne stosowanie Tenasilu lub przedwczesne przerwanie kuracji może spowodować nawrót choroby. Aby zwiększyć skuteczność leczenia, należy utrzymywać skórę w czystości, używać tylko własnych ręczników i ubrań osobistych, delikatnie wycierać skórę po umyciu. Jeżeli po dwóch tygodniach od rozpoczęcia leczenia nie stwierdza się poprawy, należy skontaktować się z lekarzem.

Wskazania: Zakażenia grzybicze skóry wywołane przez dermatofity rodzaju Trichophyton, Microsporum canis i Epidermophyton floccosum (np. grzybica stóp, fałdów skórnych, grzybica skóry gładkiej). Drożdżakowe zakażenie skóry wywołane przez rodzaj Candida. Łupież pstry wywołany przez Pityrosporum orbiculare.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na terbinafiny chlorowodorek lub na którykolwiek ze składników preparatu.

Lek Tenasil jest dostępny w aptekach, bez recepty.
Cena opakowania: tuba 15 g - ok. 18  zł

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/rok temu
jest super skuteczna
/3 lata temu
czy ta maść jest skuteczna
/5 lat temu
ile błędów ortograficznych...
POKAŻ KOMENTARZE (1)