POLECAMY

Przegląd 5 preparatów pomagających rzucić palenie

Palisz i chcesz pozbyć się tego nałogu? Podpowiadamy, jakie środki pomogą Ci zmniejszyć ochotę na papierosa
Ten, kto kiedykolwiek próbował rzucić palenie wie, jak trudno pozbyć się potrzeby zapalenia papierosa. Choć uzależniamy się w kilka dni, walka z nałogiem palenia tytoniu może bezowocnie trwać kilka, a nawet kilkanaście lat. Jak to zmienić?

Jeśli kiedyś próbowałaś rzucić palenie dobrze wiesz, ile pokus sprzyja szybkiemu powrotowi do nałogu. Stres, nuda, spotkania z przyjaciółmi czy nawet stosowanie diety odchudzającej powodują, że nasza silna wola maleje i chętniej sięgamy po papierosy. Jeśli i Tobie zdarzyło się podejmować bezowocne próby rzucania palenia możesz skorzystać ze wsparcia odpowiednich preparatów.

Preparaty pomagające rzucić palenie to suplementy, dzięki którym zaczniesz odczuwać mniejszą potrzebę zapalenia papierosa, zmniejszą się też negatywne skutki odstawienia nikotyny, między innymi:
  • rozdrażnienie
  • ból głowy
  • trudności z koncentracją
  • głód nikotynowy
  • nadpobudliwość
  • zaparcia

Oto przegląd preparatów, które pomogą Ci skutecznie rzucić palenie:

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/4 miesiące temu
wg mnie metoda AALENA CARR nie ma sobie równych,bo w koncu wszystko w glowie siedzi. trzymam kciuki za Was :-)
/rok temu
Desmoksan najlepszy - paliłam 13 lat i po desmoksanie juz po 10 dniach rzuciałam palenie , nie plae juz 4 miesiace chociał przytayłam 8 kg, ale i tak sie cieszę !!! super dzieki za desmoksan!!!!!
/2 lata temu
Ja popalam sobie teraz już tylko e-papierosa, ale rzucić pomogły mi głownie tabletki, po których papierosy dosłownie nie smakują, polecam wybrać któreś z rankingu na: rzucam-to.pl
POKAŻ KOMENTARZE (1)