POLECAMY

Płyn na wrastające paznokcie

Super zmiękcza płytkę paznokciową i skórki wokół paznokcia
Płyn na wrastające paznokcie
Zdrowe stopy to nie tylko zadbana i nie pękająca skóra na piętach, ale również brak dolegliwości związanych z problemem wrastających paznokci. Wystarczy źle obciąć paznokcie: zamiast prosto, zostawić je zaokrąglone by z czasem po bokach paznokcie zaczęły wrastać w skórę. Pod wrastającymi paznokciami i wokół nich gromadzi się najwięcej bakterii, które mogą być przyczyną grzybicy.

Nowy preparat na wrastające paznokcie pozwala łagodnie poradzić sobie z tym mało estetycznym i niewygodnym problemem. Kuracja przyniesie oczekiwane efekty jeśli 1 – 2 razy dziennie będziemy nanosić płyn na naskórek i brzegi płytki paznokciowej aż do czasu ustąpienia dolegliwości. Płyn zmiękcza płytkę paznokciową i skórki wokół paznokcia. Ułatwia to w znaczny sposób pielęgnację paznokci a tym samym poprawia się ich wygląd i kondycja.
Opakowanie: 15 ml, cena około: 13 PLN, produkt dostępny w aptekach na terenie całego kraju.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/3 lata temu
ja nie polecam zakladania klamry , wydałam na leczenie ponad 1000zl ,a problem po roku i tak wrócił ;/ paznokcie znów rosną jak chcą ..
/3 lata temu
Ja polecam okłady z liści aloesu, może to być kwiatek doniczkowy aloes. Okroić skórkę i przyłożć ten żel do palca, zawinąć plastrem i zostawić na noc. Po 2 dniach mi samo przeszło :) Polecam
/4 lata temu
do zołza- podałabyś mi telefon do Pani Agnieszki z Libramax? Chciałabym się do tej pani podolog zapisać. proszę o pomoc
POKAŻ KOMENTARZE (6)