Plastry Viscoplast dla dzieci

Czasy szarych i szybko brudzących się opatrunków to już przeszłość. Dostosowane do potrzeb dzieci hipoalergiczne plastry Viscoplast, z wizerunkami bohaterów bajek Disney’a, pozwalają skórze oddychać i doskonale chronią ranę przed zabrudzeniem.
W ofercie 3M Poland znajdziemy linię plastrów Viscoplast przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Plastry z wizerunkami postaci znanych z bajek Disney’a odwracają uwagę od bólu i pomagają zapomnieć o otarciach dziecięcych kolanek czy łokci.

Barwna grafika na opakowaniach oraz na plasterkach przyciąga wzrok dziecka. Wśród bajkowych postaci znajdziemy ulubionych dziecięcych bohaterów m.in. Kubusia Puchatka i jego przyjaciół, Hannah Montana’ę, disney’owe Księżniczki oraz postacie z bajki Toy Story.

Linia dziecięcych plastrów Viscoplast zawiera Zestaw Viscoplast Toy Story z tatuażem, Zestaw Viscoplast Kubuś Puchatek z magnesem, Zestaw Viscoplast Księżniczki Disney’a oraz Zestaw Viscoplast Hannah Montana.

Dziecięce plastry Viscoplast są zaprojektowane i wyprodukowane z uwzględnieniem najwyższych wymagań, jakie stawiane są przed produktami dla dzieci – mówi Katarzyna Jarzębowska, Marketing Manager Działu Consumer Heath Care 3M Poland - nie powodują żadnych uczuleń, barwniki są bezpieczne dla skóry dziecka, a opatrunek nie przywiera do rany. Są miękkie i elastyczne, dzięki czemu dopasowują się do ciała i pozwalają skórze oddychać.

Wewnątrz opakowania plastrów Viscoplast dzieci znajdą sympatyczny upominek - do Zestawu Toy Story dołączony jest kolorowy tatuaż zmywalny, ostatni krzyk mody dziecięcej, z wizerunkiem astronauty Buzza, kowboja Chudego czy dinozaura Rexa, a Zestaw Kubuś Puchatek zawiera kolorowy magnes z wizerunkiem Kubusia i jego przyjaciół, który dzieci z radością dołączą do swojej kolekcji na lodówce,

Walory plastrów dla dzieci Viscoplast od wielu lat doceniają rodzice, czego wyrazem było m.in. przyznanie w roku bieżącym Konsumenckiej Nagrody Zaufania „Złoty Otis” zestawowi plastrów z wizerunkiem Hannah Montana.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)