Litozin fot. materiały prasowe

Litozin® Forte C

Suplement diety zalecany szczególnie osobom chcącym utrzymać sprawność stawów, w tym osobom starszym i z nadwagą.
/ 25.10.2011 09:44
Litozin fot. materiały prasowe
Nowa, skoncentrowana formuła Litozin® Forte C  w saszetkach z proszkiem o pomarańczowym smaku do rozpuszczania w wodzie w łatwy sposób pomoże wrócić do codziennych aktywności i cieszyć się każdym dniem. LITOZIN® FORTE C  to jedyny produkt na stawy zawierający unikalny proszek ze specjalnej odmiany dzikiej róży (Rosa canina),która pomaga utrzymać ruchomość stawów i przyczynia się do poprawy ich wytrzymałości oraz witaminę C, dzięki czemu wspomaga tworzenie kolagenu biorącego udział w odbudowie chrząstki stawowej.


Dzika róża zawarta w preparacie Litozin® Forte C  była przedmiotem wieloletniego skandynawskiego projektu badawczego. Przeprowadzone badania wykazały, że pomaga ona utrzymać ruchomość stawów i przyczynia się do poprawy ich wytrzymałości. Dla zapewnienia odpowiedniej jakości i skuteczności proszku w preparacie Litozin® Forte C  opracowano unikalną, opatentowaną metodę produkcji.

Preparat jest dostępny w formie saszetek. Wystarczy tylko 1 saszetka dziennie, która zapewnia pełną, dzienną porcję preparatu i wygodę stosowania. Dodatkową korzyścią jest pomarańczowy smak.

Litozin® Forte C  nie wykazuje działań niepożądanych nawet przy długotrwałym stosowaniu i może być łączony z innymi preparatami.  Efekty stosowania Litozin® Forte C  zauważalne są zazwyczaj po 3–5 tygodniach stosowania. Zaleca się stosować preparat nie krócej niż 2-3 miesiące.

Litozin® Forte C  - suplement diety dostępny w aptekach.
 
Opakowanie zawiera 20 saszetek, zalecane dzienne spożycie:  1 saszetka dziennie.
Cena ok. 65 zł

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Tagi: leki
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)