Leki na kaca - jak uniknąć bólu głowy po imprezie

Planujesz hucznego Sylwestra, ale boisz się złego samopoczucia następnego dnia? Podpowiadamy, jak uniknąć bólu głowy po imprezie
Marta Wilczkowska / 01.01.2014 06:59
Wszyscy lubimy dobrą zabawę w doborowym towarzystwie. Czasem jednak udana impreza może mieć nieprzyjemne skutki następnego ranka. Jak uniknąć dolegliwości związanych z nadmiernym spożyciem alkoholu?

Alkohol, choć umila zabawę, ma też negatywny wpływ na metabolizm naszego organizmu. Przyczynia się do odwodnienia, powstawania toksycznych metabolitów i bólu głowy. Podpowiadamy, jak bawić się bez ograniczeń i uniknąć poimprezowego bólu głowy.

Sprawdź, co pomoże Ci uniknąć poimprezowego bólu głowy:

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/12.08.2015 10:08
W Primie też kupowałam już kilka razy i właśnie trafiłam na ten Riposton, zupełnym przypadkiem - zbawienie.
/05.08.2015 13:58
Ja ostatnio odkryłem Riposton, kupowałem akurat w aptece internetowej (Prima24) w ogóle bardzo fajna opcja, że można leki kupować przez internet i dodatkowo są ciekawe promocje. Kilka razy mocno zaoszczędziłem.
/28.09.2014 13:23
Dział, działa i to jak. Istotna sprawa dobranie odpowiedniej dawki Alcovitu. Kilkukrotnie wypijałem na koniec i zawsze rano budziłem się normalnie.
POKAŻ KOMENTARZE (7)