POLECAMY

Ginjal Urit

Zdrowe nerki to zdrowy organizm. Poznaj działanie preparatu Ginjal Urit i dowiedz się więcej o tym, jak go stosować
Ginjal Urit
Ginjal Urit to preparat wspomagający działanie układu moczowego.

Składniki preparatu:

Produkt naturalny Ginjal Urit skomponowano ze starannie wyselekcjonowanych, standaryzowanych składników roślinnych, łącząc tradycje medycyny polskiej i Dalekiego Wschodu. Znajdziemy w nim:
  • ekstrakt z owoców żurawiny,
  • wyciąg z owoców czarnego bzu,
  • ekstrakty z liści rozmarynu,
  • ekstrakt z mlecza polnego,
  • wyciąg z korzenia żeń-szenia.

Jak stosować preparat?


Aby już w ciągu kilku dni zauważyć znaczącą poprawę, Ginjal Urit należy zażywać 2 razy dziennie, po 2 kapsułki, obficie popijając wodą. Preparat jest łatwo dostępny w aptekach, sklepach zielarskich i internetowych.

Cena: ok. 35 zł (opakowanie 60 kapsułek)

Czytaj także:

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (70)
/3 miesiące temu
Urolog przepisał mi go gdy chorowałam na zakażenie układu moczowego. Zadziałał szybko i teraz gdy czuję, że coś złego się dzieje od razu po niego sięgam. Polecam!
/rok temu
Stosowałam Ginjal Urit, gdy chorowałam na kamicę nerkową. Po pierwszym opakowaniu zniknęły bóle, a po dwóch miesiącach zniknął problem z kamieniami. Jak dla mnie jest rewelacyjny.
/rok temu
W chwili obecnej jedynym Ginjalem posiadającym atest jest Ginjal Urit, reszta to podróbki, preparaty niewiadomego pochodzenia i sprowadzone nie wiadomo skąd. Jeśli ktoś lubi ruletkę i chce wydać dużo kasy, to jego decyzja. Co do konika, to jest on polecany na potencję i dlatego dużo mężczyzn go stosowało. Ważniejsza w składzie jest mieszanka ziół, gdy to ona działa na kamicę.
POKAŻ KOMENTARZE (67)